Депутати вправлялися у кмітливості, відповідаючи на запитання про рік мавпи

Народні обранці мали багато версій і цікавих зауважень

За китайським гороскопом, 2016-й рік буде роком вогняної мавпи. Ця тваринка розумна й хитра. А людей, які народилися в рік мавпи, характеризують іще й неабиякими кар'єристами. Журналісти ТСН дослідили, хто мавпа серед народних депутатів України.

"Вивчивши біографію депутатів 8-го скликання, обираємо найяскравіших вогняних мавп і з їхніми фотографіями вирушаємо в будівлю на Грушевського. Деякі депутати найперше реагують саме на своє зображення", - розповідає журналіст.

Депутатів попросили вгадати, що об'єднує Сергія Лещенка, Тетяну Донець, Володимира Литвина та Олеся Довгого. Версії - різні.

Антон Геращенко сприймає запитання ТСН цілком серйзно. Утім, вражає шостим чуттям і називає мавп серед шістки депутатів.

Після підказки, депутати змагаються в кмітливості.

"Ви мене зараз відкрили очі, я довго дивився на поведінку депутатів, і цих зокрема, і думав вони довго тренувалися, а тепер все зрозуміло - вони народилися в рік мавпи", - каже депутат Рабинович.

Депутатки переважно на запитання про рік мавпи реагують емоційно.

І лише Олександра Кужель погоджується на розмову. Тішиться - у неї в сім"ї обійшлося без мавп.

"Я змія наприклад, мій мій чоловік собака і він каже, що він змію на грудях пригрів", - жартує депутат.

Астрологи кажуть, що людям, які народилися в рік мавпи - цього року слід чекати випробувань. Хоча, водночас це і рік великих можливостей, як для них, так і для всієї країни.

ВідеоНардепи поділилися очікуваннями від року Вогняної Мавпи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: