Депутати Європарламенту написали листа Савченко: "Захоплюємося вашою силою та стійкістю"

Парламентарі запевняють, що продовжуватимуть домагатися звільнення льотчиці.

26 депутатів Європейського парламенту написали і відправили листа українській льотчиці Надії Савченко.

Лист зі словами підтримки і запевненнями, що вони будуть наполягати на її звільнення, надійшов 4 березня, а 4 квітня Савченко надіслала їм відповідь, повідомляє Крим.Реалії.

"Дорога Надія, що ми, друзі України в Європейському парламенті, хотіли б поділитися з вами нашою підтримкою і запевнити вас, що будемо продовжувати боротьбу за ваше звільнення. Ви – приклад патріотизму, відданості ваших цінностей і українському народу. Українці заслуговують жити в демократичній країні, вільній від зовнішнього вторгнення і тиску... Ми захоплюємося вашою силою та стійкістю у протистоянні суду у стилі Кафки", – йдеться в листі депутатів.

Європарламентарі порівняли льотчицю з радянськими дисидентами і розповіли, що закликають Росію звільнити Савченко в кожній резолюції Європарламенту, а також у заявах щодо України та Росії.

"Була резолюція, присвячена виключно вашому незаконному утриманню під вартою в Російській Федерації. Ми також пишемо листи російським чиновникам. Як ви знаєте, ряд наших колег з Європарламенту приєдналися до голодування, що було не тільки символічним актом підтримки, але й кампанією, спрямованою на привернення уваги до ситуації, у якій ви перебуваєте. Ми продовжимо піднімати питання про ваше звільнення. Ми не здаємося, будьте впевнені, ви не забуті", – йдеться в листі.

Надія Савченко у своєму листі депутатам подякувала їм за підтримку і закликала ввести персональні санкції проти Кремля. Льотчиця зазначила, що їх "колеги з Росії дуже далекі від демократичних цінностей".

"Їм важливі лише їх інтереси, точніше інтереси тільки їх гаманця. Ось чого вони бояться. Тому дієвими будуть не загальні санкції проти народу Росії, а персональні санкції проти Кремля", – написала Савченко з СІЗО.

Як повідомлялося, 22 березня російський суд ухвалив рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення.

4 квітня Савченко остаточно відмовилася оскаржувати вирок російського суду, а російські медики заявили, що стан здоров'я ув'язненої дозволяє її етапувати.

Опівночі 5 квітня вирок набув чинності.

ВідеоНадія Савченко розпочала сухе голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: