Депутатів "Слуги народу" готують до позачергового засідання Ради на суботу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше його планували провести 26 березня.

Депутати із фракції "Слуга народу" готуються до позачергового засідання парламенту у суботу, 28 березня.

Про це розповіла заступниця голови фракції "СН" Євгенія Кравчук у коментарі "Укрінформу".

"Офіційно дата проведення засідання з’явиться, коли буде порядок денний. Але депутатів нашої фракції орієнтуємо на суботу", - зазначила вона.

За її словами, у п’ятницю відбудеться засідання фракції "Слуга народу". А причина переносу засідання парламенту може бути пов’язана із підготовкою законопроєктів з боку Кабміну.

"Законопроєкти доопрацьовуються і мають бути обговорені з усіма фракціями і групами. Також ми чекаємо від Кабміну їхньої частини: очевидно, мають бути зміни до бюджету", - підкреслила Кравчук.

Нагадаємо, народні депутати України через спалах COVID-19 у світі хотіли перейти на віддалений режим засідань та голосування. У п’ятницю у Раді зареєстрували законопроєкт, який регламентує проведення парламентських засідань в умовах епідемії коронавірусу.

Відео Дистанційна Рада: депутати планують проводити пленарні засідання онлайн

Максимально дистанціюватися, але при цьому проводити пленарні засідання хочуть депутати. Два десятки народних обранців, кажуть у фракції "Слуга народу", спробують протестувати можливість віддаленого голосування. Нардепам для роботи в форматі відеозв'язку вже роздали планшети.  Більше про коронавірус в Україні

Дистанційна Рада: депутати планують проводити пленарні засідання онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції