Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутатка від "Слуги народу" заявила, що свободу слова в Україні "пора би приглушити"

Василевська-Смаглюк закликає "фільтрувати свою мову" з поваги до інституту президентства.

Депутатка Верховної Ради з пропрезидентської фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк висловилася за обмеження свободи слова в Україні.

"Мені здається, в нашій країні вже настільки сильна свобода слова, що її вже пора би приглушити і з поваги до інституту президентства фільтрувати свою мову", – сказала вона в ефірі "Настоящего времени".

Цю заяву Василевська-Смаглюк зробила, коментуючи ситуацію навколо волонтерки Марусі Звіробій і депутатки Софії Федини, проти яких порушено кримінальну справу за "погрози" президенту Володимиру Зеленському.

Депутатка від "Слуги народу" підтримує розслідування цієї справи. Вона сказала, що якщо з боку Федини прямих погроз президентвоі не прозвучало, то Звіробій їх озвучила. Крім того, у волонтерки під час обшуків знайшли три одиниці вогнепальної зброї, сказала Василевська-Смаглюк.

Депутатка з пропрезидентської фракції також зазначила, що буде голосувати за зняття недоторканності з Федини, але не буде голосувати за притягнення її до відповідальності.

Нагадаємо, вранці 28 листопада слідчі Державного бюро розслідувань прийшли до будинку волонтерки з псевдонімом Маруся Звіробій. Кримінальна справа, яку порушили, стосується "погроз" президенту Володимиру Зеленському у відео-трансляції.

Про обшуки в будинку Олена Біленька на псевдо Маруся Звіробій повідомила в онлайн-трансляції, яку організувала сама. ДБР і СБУ прийшли до неї через кримінальне провадження, розпочате після інтернет-трансляції, де вона з депутаткою Софією Фединою критикують манеру спілкування президента Володимира Зеленського з ветеранами у Золотому.

В офісі ДБР кажуть, що готують підозри обом фігуранткам справи. За словами Звіробій, справа політична. Від своїх слів у відео вона не відмовляється. Звіробій вже викликали на допит у понеділок як свідка.

Відео Обшуки та кримінальна справа: чим обернулися для Звіробій слова про Зеленського у відеотрансляції

Слідчі ДБР прийшли до домівки Марусі Звіробій - це псевдонім волонтерки та колишньої військовослужбовиці Олени Біленької. Місяць тому вона разом із депутаткою Софією Фединою записала стрім зі зверненням до Володимира Зеленського. Силовики побачили в їхніх словах погрозу для президента.  

Обшуки та кримінальна справа: чим обернулися для Звіробій слова про Зеленського у відеотрансляції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції