Деркач оприлюднив новий компромат на Байдена та Порошенка: про що йдеться

Деркач оприлюднив новий компромат на Байдена та Порошенка: про що йдеться

Нардеп Деркач та експрокурор Кулик вважають, що американські високопосадовці брали в Україні "відкати".

Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив чергову порцію компромату на п’ятого президента України Петра Порошенка і віцепрезидента США Джо Байдена. Крім звичних доказів економічних злочинів, на записах — дружня розмова політиків, які, зокрема, між собою насміхаються над президентом США Дональдом Трампом.   

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Зараз ми оприлюднимо нові плівки розмов Порошенка і Байдена. Відзначу, Байден стикнувся із загрозою втратити стабільний дохід від Злочевського, а, по суті, від українських громадян", — стверджує народний депутат Андрій Деркач.

Запис телефонних розмов людей із голосами Байдена та Порошенка датований листопадом 2016 року. Напередодні річниці Революції Гідності голос, схожий на президента України, просить в американця публічної підтримки.    

"Якщо президент зможе також підтримати нас не лише щодо Мінська, а й щодо безвізу — це буде щось, що ми зможемо "продати" українському народу. Я досі сподіваюсь, що ви зможете приїхати", — зазначив голос, схожий на Порошенка. 

Байден не відмовляє, але посилається на незалежні від нього обставини. І в цьому контексті згадує новообраного президента Америки Дональда Трампа.  

"Дивіться, цей хлопець, кажучи англійською, собака, який біжить за машиною по дорозі. Поганий собака буде бігти вздовж дороги. Це вислів англійською. Він ухопив машину. Він – собака, який схопив цю машину і не знає, що з нею робити", — зауважив голос, схожий на Байдена.

Окрім розмов, депутат Андрій Деркач та колишній прокурор Костянтин Кулик оприлюднили нову порцію компромату на президента Порошенка і віцепрезидента США Джо Байдена, зокрема й банківські документи. Викривачі вважають: ці матеріали доводять, що американські високопосадовці брали в Україні "відкати". 

Відео Нардеп Деркач оприлюднив новий компромат на Байдена та Порошенка

Дональд Трамп -  це пес, який біжить за машиною. Народний депутат Андрій Деркач оприлюднив чергову порцію компромата на п’ятого президента України Петра Порошенко і віце-президента США Джо Бадейна. Крім звичних доказів економічних злочинів, на записах присутня дружня розмова політиків. Які, зокрема, між собою насміхаються над президентом Трампом.      

Нардеп Деркач оприлюднив новий компромат на Байдена та Порошенка

"З рахунку компанії "Бурісма-холдинг", яка була відкрита для особистих потреб Миколи Злочевського, на рахунок американської компанії "Роземонт сенека" 20 разів повторювалася одна й та сама некругла сума - 833 333 доларів на загальну суму 3,4 млн доларів", — зазначив Кулик.

Прокурор показав відеозапис, на якому нібито латвійські спеціалісти з відмивання грошей розповідають, як допомагали українцям і американцям відмити величезні суми. 

"З 2010 року разом з іншими людьми ми надавали послуги з легалізації їхніх незаконних доходів. Для цього реєстрували десятки компаній в офшорах. Йдеться про суму в десять мільйонів доларів щомісячно", — зазначив нібито латвійський спеціаліст.

За словами Деркача і Кулика, через такі схеми виводились і надприбутки з тарифів на комуналку. Усе дуже просто: на ТЕС завозилося вугілля з окупованих територій за безцінь, а оформлювали його так, нібито це вугілля з-за океану. Про це знали в генеральній прокуратурі, але не реагували.  

Аналогічні пресконференції з оприлюдненням розмов президента Порошенка з лідерами іноземних держав Андрій Деркач збирає не вперше. Минулого разу він оприлюднив розмову Порошенка з Путіним. 

Та головним героєм компроматних зливів Деркача є кандидат у президенти США від демократів Джо Байден. На ці витоки компромату реагують у США. Президент Трамп їх публікує у Твіттері, а Міністерство фінансів долучило Деркача до свого санкційного списку як російського агента, який втручається у американські вибори. Сам Деркач ці звинувачення заперечує.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів