Держадвокат Януковича не мав права оскаржувати вирок – захисник президента-утікача

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Янукович нібито відмовився від йог послуг.

Безкоштовний держадвокат Юрій Рябовол не мав права подавати апеляцію на вирок Оболонського районного суду у справі про державну зраду Віктора Януковича.

Про це заявив захисник  екс-президента Віталій Сердюк на своїй сторінці у Facebook.

За словами адвоката, Янукович відмовився від послуг захисника Центру вторинної правової допомоги Юрія Рябовола 14 серпня 2018 року, бо вважав, що "його дії були спрямовані виключно в інтересах Генеральної прокуратури України".

Як стверджує Сердюк, відповідну заяву 15 серпня 2018 подали адвокати в Оболонський суд і в Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Києві, а 16 серпня перед судовим засіданням вручили особисто Юрію Рябоволу.

"Ми, як уповноважені адвокати, готуємо апеляцію на рішення Оболонського районного суду міста Києва та вона буде подана у встановлені терміни", - додав Сердюк.

#справа_втрата_Криму Адвокат Центра вторичной правовой помощи Юрий Рябовол не уполномочен представлять интересы Виктора...

Опубліковано Виталієм Сердюком Понеділок, 18 лютого 2019 р.

Нагадаємо, 24 січня президента-втікача Віктора Януковича засудили до 13 років ув'язнення за держзраду. Його визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України. Пряму вину Януковича у розв’язанні війни і відокремленні Криму та окупації частини Донбасу прокурорам довести не вдалося, адже судді вирішили, що Янукович міг не знати про ці плани Кремля. 

ВідеоОдкровення Януковича: ТСН.Тиждень зібрав найкращі перли з прес-конференції президента-втікача

Президент-утікач Янукович цього тижня знову нагадав про себе цілою прес-конференцією. Із нагоди, вочевидь, вироку, який наприкінці січня оголосив йому Оболонський райсуд Києва. Головне послання появи Януковича на публіці вміщується в кілька слів: він усе заперечує. Але специфічних перлів за ці дві години пролунало стільки, що соцмережі - досі їх смакують. 

Одкровення Януковича: ТСН.Тиждень зібрав найкращі перли з прес-конференції президента-втікача

Залиште свій коментар

Вибір редакції