Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держадвокат Януковича не зміг зустрітися з ним в Ростові-на-Дону

«Поки зі сторони обвинувачення і суду не будуть припинені порушення його прав в судовому процесі, він не має наміру ні з ким зустрічатися в цій справі», - заявив Янукович.

Державний адвокат екс-президента України Віктора Януковича Максим Герасько прибув до Ростова-на-Дону для зустрічі зі своїм підзахисним, але так і не побачився з ним.

Про це повідомив інтернет-виданню "Українська правда" прес-секретар сина екс-президента Олександра Януковича Юрій Кірасир.

"Охорона дійсно підтвердила, що на КПП периметра  об'єкта, який охороняється,  в Ростові приходив молодик, який представився адвокатом Максимом Герасько. Зустрічі з Януковичем у нього не було", - сказав Кірасир.

ВідеоЗасідання суду у справі Януковича перенесли через візит адвоката до екс-президента в Ростов

За його словами, у коментарі для преси Янукович зазначив, що "поки зі сторони обвинувачення і суду не будуть припинені порушення його прав в судовому процесі, він не має наміру ні з ким зустрічатися в цій справі".

Адвокат екс-президента просив перенести засідання на 19 жовтня, проте суд визнав за необхідне оголосити перерву до 11 жовтня.

Нагадаємо, що нещодавно генпрокурор України Юрій Луценко розповів про конфісковані гроші Януковича і збиток, який він завдав країні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції