"Держава створює умови". Коломойський розповів, чому Ахметов контролює 30% ВВП України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен вважає, що олігарх діє в рамках закону.

Бізнесмен Ігор Коломойський в інтерв'ю каналу KishkiNa розповів про своє ставлення до олігарха Ріната Ахметова і поділився думкою, як тому вдається контролювати майже третину ВВП України.

Він заявив, що не засуджує Ахметова, який заробляє на схемі "Роттердам+", тому що олігарх грає за правилами, прописаними державою. За його словами, після втечі Віктора Януковича і його оточення в Росію, їхні сфери впливу дісталися Ахметову.

"Погано лежало – не погребував, взяв. В результаті сьогодні Рінат Леонідович (Ахметов – Ред.) контролює 30% ВВП. А за Януковича контролював в кращому разі 15 або 20%. З іншого боку, ВВП став удвічі менше, в 2,5 рази", - зазначив Коломойський.

Також він додав, що Ахметов взяв під свій контроль половину валютної виручки в Україні.

"Він контролює 50% валютної виручки в країні. А до цього контролював 20 або 25% виручки", - додав бізнесмен.

Коломойський заявив, що держава створила такі умови, за яких Ахметов зміг отримати такий вплив.

"Я вважаю, що Ахметов все робить в рамках українського законодавства. Як це: кожна команда грає на стільки, на скільки їй дозволяє грати суперник (...) Держава створює умови, за якими одна людина, без прізвища, може контролювати 30% ВВП", - пояснив він.

Також Коломойський сказав, що вони з Ахметовим іноді спілкуються телефоном, вітають один одного з днем народження і "партнують у залишках дрібних бізнесів".

Раніше повідомлялося, що олігарх Рінат Ахметов став найбагатшим українцем в рейтингу товстосумів планети за версією Forbes. Він опинився  на 334 місці зі статком у 5,5 млрд доларів. Також до списку увійшли Костянтин Жеваго, Віктор Пінчук, Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Юрій Косюк і Вадим Новинський.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції