Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Держдума" схвалила проведення виборів президента в день окупації Криму

Конкретний день в законопроекті не вказаний. 

Нелегітимна російська Держдума в першому читанні схвалила перенесення виборів президента в 2018 році на день анексії Криму - 18 березня. 

За цей законопроект проголосували 333 "депутати", повідомляє Republic.ru.

У документі йдеться про перенесення виборів на тиждень, якщо день голосування буде проходити перед святом або якщо тиждень включає неробочий святковий день.

Вибори президента 2018-го повинні були відбутися в неділю 11 березня, але, оскільки четвер, 8 березня - неробочий день, то вибори переносяться на неділю 18 березня.

Нагадаємо, спікер нелегітимної Держдуми РФ В'ячеслав Володін підтримав ідею провести вибори президента Росії в 2018 році 18 березня — в день підписання між главою РФ Володимиром Путіним і його кримськими маріонетками так званого "договору про приєднання Криму до Росії". У Кремлі заявили, що обмірковують ініціативу про перенесення виборів президента Росії в 2018 році на 18 березня.

Раніше ЗМІ писали, що Путін збирає команду для гарантії своєї перемоги на виборах на четвертий термін з великим відривом у 2018 році. Вона повинна провести не звичайні вибори, а вибори Путіна, які більше схожі на референдум про довіру чинному президенту

Пєсков якось натякав на найближчі плани Кремля. Щодо майбутніх президентських виборів в Росії, то Пєсков дав зрозуміти, що Путін піде на новий термін. Він не зміг однозначно відповісти на питання журналіста, чи буде дозволено Олексію Навальному брати участь у виборах президента РФ в 2018 році. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції