Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Держдумі" пропонують надавати політичний притулок  українцям

Відповідний законопроект внесено на розгляд нижньої палати "парламенту".

До нелегітимної російської "Держдуми" внесли законопроект про надання політичного притулку громадянам країн, з якими у Росії є угода про безвізовий режим, зокрема, українцям.

Як повідомляє "Медуза", відповідний законопроект вніс на розгляд нижньої палати "парламенту" Костянтин Затулін.

Згідно з пояснювальною запискою документу, зараз українці не можуть розраховувати на притулок через "події в Україні", хоча "названі обмеження не відповідають реаліям сьогодення".

До того ж Затулін хоче змінити систему правового регулювання політичного притулку , зокрема, встановлювати норми не указом президента, а федеральним законом "Про біженців".

Окрім цього "депутат" запропонував зняти обмеження на політичний притулок для громадян країн "з розвиненими і сталими демократичними інститутами в галузі захисту прав людини".

Зазначимо, згідно з російським законодавством, рішення про надання статусу біженця приймають міграційні органи або дипломатичні представництва, а політичний притулок надається указом президента РФ. Наразі відомо лише про один такий указ: в 1992 році Борис Єльцин дав притулок громадянину КНДР Кім Мен Се.

Нагадаємо, раніше "Держдума" схвалила проведення виборів президента в день окупації Криму. Конкретний день в законопроекті не вказаний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції