Держспецзв'язок відмовив у атестації електроних декларацій

Систему не може бути запущено у повноцінну роботу.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації ДССЗЗІ заявила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій.

Про це йдеться у відповідній заяві у Facebook.

У відомстві переконані, що система не готова до роботи і в ній є значна кількість невідповідностей технічному завданню. Також неможливо говорити про надійний захист інформації в системі електронного декларування, тому експертною радою відмовлено у видачі атестату відповідності.

Через це не можна дати старт системі 15 серпня, як про це домовлялися про із західними партнерами.

Раніше представник ЄС в Україні Ян Томбінський закликав привести у відповідність до міжнародних стандартів закон про електронне декларування. Він зазначає, що більшістю "безвізових законів" у Європі задоволені. Проблеми виникли лише із законом про електронне декларування, у нинішньому вигляді він не допоможе створити систему контролю активів. 

Порошенко наголосив на необхідності електронного декларування доходів чиновників

Президент України наголосив: звітувати в Інтернеті про свої статки зобов’яжуть усіх чиновників. За словами Глави держави, електронне декларування є однією з ключових складових боротьби з корупцією в Україні, і про будь-які спроби відтермінувати старт кампанії не  може бути й мови.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: