Держзрада та фінансування тероризму: СБУ відкрила проти Порошенка 15 нових справ - адвокат

Держзрада та фінансування тероризму: СБУ відкрила проти Порошенка 15 нових справ - адвокат

Захисник експрезидента вважає справи порожніми.

Служба безпеки України порушила проти п'ятого президента Петра Порошенка 15 кримінальних справ.

Про це повідомив під час пресконференції адвокат Ігор Головань, передає Укрінформ.

"4 вересня з'явилося 15 нових кримінальних проваджень. Тепер справи порушила Служба безпеки", - сказав він.

Головань додав, що Порошенку інкримінують посягання на територіальну цілісність, повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, державну зраду, привласнення власності, фінансування тероризму і втручання в роботу електронно-обчислювальних машин комп'ютерних мереж.

Адвокат вважає справи, "такими ж порожніми, як і десятки, які були сфабриковані до цього часу".

"Фейкові провадження зайшли в глухий кут, тепер фабрикуються нові провадження, які дублюють собою те, що раніше було зареєстровано у ДБР і на розслідування яких були витрачені колосальні ресурси", - заявив Головань.

Адвокат зазначив, що у фабулах нових проваджень багато говориться про банківську систему, що "дуже схоже на колишніх власників ПриватБанку".

Крім того, додав він, порушена ще одна справа за заявою Андрія Портнова - колишнього заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича. У провадженні фігурує "Кузня на Рибальському". Адвокат вважає, що порушена справа має на меті зірвати державне замовлення і перешкодити виконанню будівництва кораблів для ЗСУ.

Нагадаємо, 8 липня керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький дав інтерв'ю кільком ЗМІ, у якому, зокрема, розповів про тиск з боку керівництва у справах щодо Порошенка та вплив генпрокурорки Ірини Венедіктової на ДБР.  Водночас у ДБР спростували його заяви. Після інтерв'ю Корецького звільнили.

Відео Керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що 80% справ проти Порошенка - безперспективні

"80% справ, розслідуваних проти 5-го президента Петра Порошенка - безперспективні і мають бути закриті за відсутності складу злочину, але керівництво Державного бюро розслідувань наполягало на їхньому продовженні." Із такою заявою вийшов керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький. Після того, як він відмовився, керівництво запропонувало йому звільнитися, коли ж слідчий не погодився - вирішили скоротити його посаду. У ДБР дотримуються протилежної думки - заяви Корецького там назвали спекуляціями і звинуватили його у "зливі" матеріалів досудового розслідування. Мовляв, за понад рік, упродовж якого він опікувався справами проти Порошенка, Корецький не показав результатів роботи, тож важливі провадження передали іншим слідчим. Загалом, проти п`ятого президента відкрито 24 провадження. Частина з них вже закрита, по кільком оголошені підозри, але особисто Порошенкові

Керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що 80% справ проти Порошенка - безперспективні

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів