"Хай на Росії співають". Десятки нардепів попросили СБУ заборонити в'їзд російським співакам Сюткіну та Сєрову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутати з чотирьох фракцій закликали не пускати до України артистів, які виступають перед окупантами в Криму чи підтримують анексію.

Низка народних депутатів звернулись до СБУ з проханням заборонити в'їзд до України російським співакам Валерію Сюткіну та Олександру Сєрову, які відвідували окупований Крим.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир Ар'єв.

"Якщо виступають перед окупантами в Криму чи підтримують анексію, нема чого їхати заробляти в Україні! 40 депутатів з 4 фракцій і груп звернулись до СБУ не допускати в Україну подібних персонажів загалом, і зокрема громадян РФ, гастролерів Сєрова і Сюткіна, які вирішили, що можна одночасно вчиняти антиукраїнські дії і отримувати прибутки від концертів в Україні. Хай на Росії співають", - наголосив він.

За словами Ар’єва, нардепи від "Європейської солідарності", "Голосу", "Батьківщини" і "За майбутнє", які підписали звернення, очікують від СБУ принциповості у цьому питанні.

"Побачимо, чи готова СБУ проявити принциповість, як із "Воровайками", яким видали заборону, чи ватні гастролери лізуть через свідому бездіяльність відповідальної установи", - зазначив нардеп.

Окремо Ар’єв попередив СБУ, що у разі бездіяльності відомства концерти скандальних виконавців спокійно не пройдуть, "це неважко передбачити".

Досить! Якщо виступають перед окупантами в Криму чи підтримують анексію, нема чого їхати заробляти в Україні! 40...

Опубликовано Volodymyr Ariev Четверг, 16 января 2020 г.

Нагадаємо, раніше в Україні анонсували візит та виступ на бізнесфорумі російської політикині та діячки Ірини Хакамади, яка пропонувала "викупити" Крим в України та підтримувала окупацію півострова. Голова Меджлісу Рефат Чубаров висловив обурення приїздом Хакамади. Згодом організатори бізнесфоруму скасували виступ політикині.

Залиште свій коментар

Вибір редакції