Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко ігнорує запитання про походження грошей для лобістів із США

Політика двічі питали, звідки такі кошти взялися.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко проігнорувала запитання про походження 65 тисяч доларів, які від її імені щомісяця оплачуватиме фірма лобісту із США Баррі Беннету.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Так, журналіст програми "Схеми" запитав про походження грошей, які фірма, що діє від імені Юлії Тимошенко, перераховуватиме компанії екс-помічника Дональда Трампа Баррі Беннету за послуги лобіювання інтересів. Прес-секретар "Батьківщини" повідомила, що лідер партії відповість пізніше. Коли ж журналісти вдруге підійшли до Тимошенко і поставили те ж запитання, вона просто проігнорувала його і пішла до сесійної зали.

Контракт з фірмою Баррі Беннета підписала не Юлія Тимошенко як фізична особа, а компанія Two Paths LLC, яка діє від її імені. Ця компанія є американською, а зареєстрована у штаті Делавер, який називають "офшорним".

Експерти вважаються, що якщо гроші належать самій Тимошенко, то вона має вказати їх у декларації за 2018 рік. Якщо гроші надані іншою особою, то це також треба вказувати як подарунок. Він повинен бути задекларований протягом 10 днів від дати отримання. 

"Якщо суб'єкт владних повноважень використав такі повноваження чи свій статус для сприяння зацікавленим особам у реалізації їх інтересів та за це отримав подарунок у вигляді оплати лобістських послуг – то це ніщо інше як отримання неправомірної вигоди", - сказала юрист ГО "Центр протидії корупції".

Нагадаємо, екс-помічник президента США Дональда Трампа Баррі Беннетт допомагатиме Юлії Тимошенко в якості американського лобіста. Послуги оцінюються у 65 тисяч доларів за місяць.

Залиште свій коментар

Вибір редакції