"Деталей допиту розголошувати не маю права. Подібну "процедуру" відбули вже декілька десятків моїх колег", - Сюмар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ДБР розслідує справу про можливе захоплення державної влади та підроблення документів.

Заступниця голови парламентської фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар сходила на допит до Державного бюро розслідувань.

"Сходила на допит в ДБР як свідок у справі, порушеній за заявою Шуфрича і Німченка, в якій вони звинувачують коаліцію в Раді 8 скликання в "узурпації державної влади". Жодних деталей допиту розголошувати не маю права. Скажу лише, що подібну "процедуру" відбули вже декілька десятків моїх колег з "Народного фронту". І що слідчі ДБР витрачають багато часу і ресурсів на допити депутатів, розслідуючи - чи "узурпували державну владу" депутати коаліції законно обранного парламенту України. Думаю, попереду ще багато дивних юридичних формулювань, які в нормальних країнах прямо називають політично вмотивованими", - написала Сюмар у Facebook.

Сходила на допит в ДБР як свідок у справі, порушеній за заявою Шуфрича і Німченка, в якій вони звинувачують коаліцію в...

Опубліковано Вікторією Сюмар Четвер, 15 серпня 2019 р.

На допит до ДБР також викликали нардепа від фракції "Народний фронт" Михайла Хміля. Народні депутати Олександр Сочка та Владислав Данілін вже ходили на допит.

"Провели допит. Питання про коаліцію. ДБР відкрило справу за заявою Шуфрича до Шевченківського районного суду, який, відповідно, зобов'язав ДБР провести розслідування за двома статтями - захоплення влади і перевищення повноважень", - написав на своїй сторінці у Facebook Сочка.

Нагадаємо, раніше ДБР провело два допити п'ятого президента, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка.  Очільник бюро Роман Труба заявив, що проти Порошенка відкрито 11 кримінальних проваджень. Перед цим експрезидент запевняв, що не фігурує в жодному з них.

До того глава Держбюро розслідувань розповідав, що загалом прізвище експрезидента фігурує в восьми кримінальних провадженнях, які веде Державне бюро розслідувань. Він не уточнював, про які справи йдеться, але журналісти припускають, що справи можуть стосуватися схеми "Роттердам+", корупції в енергетиці, обставин змін власників суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському", телеканалу "Прямий" тощо. Сам політик вважав появу таких проваджень передвиборчою кампанією до Верховної Ради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції