"Деякі колеги хотіли пожартувати": у "Голосі" прокоментували відмову депутатів позбавити Вакарчука мандата

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вакарчук поки не коментує рішення ВР.

Парламент зможе повторно розглянути питання про дострокове припинення повноважень народного депутата від фракції "Голос" Святослава Вакарчука. Вдруге Рада, імовірно, підтримає рішення Вакарчука скласти депутатський мандат.

Про це у коментарі "Цензор.нет" сказав перший заступник голови фракції "Голос" у Верховній Раді Ярослав Железняк.

Водночас, на його думку, нардепи не проголосували за рішення Вакарчука, бо "деякі колеги хотіли, напевно, пожартувати так". Однак, він вважає, що наступного разу під час розгляду позбавлення Вакарчука мандата "не буде проблем", і депутати підтримають його ініціативу.

"Питання щодо Святослава Вакарчука може бути винесено повторно багато разів. Це було технічне рішення. Мені здається, що це була дискоординація, оскільки швидко все йшло перед перервою", - висловився Железняк

Разом із тим, сам Святослав Вакарчук у журналістам НВ сказав, що у нього "немає коментарів з цього приводу". Також жодним чином Вакарчук ще не відреагував на рішення Ради у своїх соціальних сторінках.

Нагадаємо, засновник партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив, що складає мандат депутата та залишає Верховну Раду. Однією із ймовірних причин складання мандату Святославом Вакарчуком були розбіжності його позиції та позиції більшості представників "Голосу" у питанні про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 

Утім Верховна Рада України під час засідання 18 червня не припинила повноваження народного депутата фракції "Голос" Святослава Вакарчука. Постанова не набрала відповідної кількості голосів: 175 із 226 необхідних.

Детально про два походи Вакарчука у Раду читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Вакарчук заявив, що складає депутатські повноваження та планує зайнятися освітнім проєктом

Друга спроба і знов невдала. Святослав Вакарчук складає мандат народного депутата. У Верховній Раді лідер гурту "Океан Ельзи" протримався менше року. Саме так вже було. У 2007 році Вакарчук зробив свою першу ходку у парламент, але вже за 9 місяців розчарувався і достроково пішов. Нині запевняє, політику не залишатиме. Чим займатиметься і як пояснює причини свого вчинку – у сюжеті.  

Вакарчук заявив, що складає депутатські повноваження та планує зайнятися освітнім проєктом

Залиште свій коментар

Вибір редакції