Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дейдей прокоментував подання на зняття з нього недоторканності

Нардеп заявив, що готовий відповісти за кожен пункт декларації та крок свого життя

Народний депутат від "Народного фронту" Євген Дейдей, звинувачений у незаконному збагаченні, запевнив, що не переймається через можливе позбавлення депутатської недоторканності.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я абсолютно не боюся. Я би боявся, якби щось вкрав. Я прожив 26 років без депутатської недоторканності, так і зараз готовий без неї жити. У цих місцях, де я перебуваю, в АТО, депутатська недоторканність особливо не допомагає", - наголосив нардеп.

Також Дейдей зазначив, що його вже викликали на допит до НАБУ.

"Насправді це смішно. Я так розумію, ми зловили, мабуть, усіх корупціонерів у країні. Знайшли, хто "розпилив" всі заводи, хто продав всі порти. Залишилося тільки добровольців почати саджати і доводити їм, що вони незаконно збагатилися невідомо на чому", - зазначив він.

Він також запевнив, що не відчуває свою провину, адже розуміє, що немає жодного фактажу, і готовий постати перед будь-яким судом, парламентом і перед народом за кожен свій вчинок.

"Мене звинувачують в незаконному збагаченні. Я взагалі не розумію, звідки це могло взятися. Немає ніяких доказів, немає ніякого фактажу. Тому що вчинків, проступків не було. І я готовий відповісти за кожен пункт своєї декларації, за кожен крок свого життя", - сказав Дейдей.

На його думку, важливу роль тут могла не стільки зіграти Генпрокуратура, як НАБУ і САП.

"Пан Углава, який виконує всі вказівки Саакашвілі і ініціював усю цю нісенітницю… Це політичний піар. Ви ж розумієте, що Саакашвілі розуміє, що народ перестав йому вірити, в його популізм, йому треба якісь яскраві моменти, ініціювати подачу якихось справ на депутатів, щоб потім голосніше кричати, що спіймали корупціонерів", - припустив нардеп.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко опублікував прізвища нардепів, яких вимагає позбавити мандатів. Серед них опинился Геннадій Бобов, Євген Дейдей та Андрій Лозовий. До Верховної Ради підготували відповідне подання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції