Дітям загиблих журналістів виплачуватимуть президентські стипендії

Дата публікації
Перегляди
704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дітям загиблих журналістів виплачуватимуть президентські стипендії

Фото: Сайт президента України

Порошенко підписав указ про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей загиблих журналістів.

Дітям журналістів, які загинули чи померли під час виконання службових обов'язків, у тому числі в зоні АТО, виплачуватимуть президентські стипендії.

Відповідний указ "Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв'язку з виконанням професійних обов'язків" підписав президент України Петро Порошенко.

"Згідно з указом в Україні будуть створені додаткові правові підстави для призначення стипендій президента України дітям журналістів, які під час виконання професійних обов'язків загинули або померли, у тому числі у районі проведення антитерористичної операції. Глава держави доручив Кабінету міністрів підготувати та подати в установленому порядку на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки", - уточнили в прес-службі президента.

Нагадаємо, від 2015 року було збільшено розмірів цих стипендій до 1,5 прожиткового мінімуму на одну особу, встановленого законом. Нині це – 2139 чи 2666 грн залежно від віку дитини.

Місяць тому, 15 серпня, указом глави держави встановлено президентські стипендії дітям журналістів, які загинули під час виконання своїх обов'язків: Валерії Кравчук (доньці журналіста Сергія Ніколаєва), Кірі Лабуткіній (доньці журналіста Дмитра Лабуткіна) та Максиму Веремію (синові журналіста В'ячеслава Веремія).

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація