Дітям загиблих журналістів виплачуватимуть президентські стипендії

Порошенко підписав указ про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей загиблих журналістів.

Дітям журналістів, які загинули чи померли під час виконання службових обов'язків, у тому числі в зоні АТО, виплачуватимуть президентські стипендії.

Відповідний указ "Про додаткові заходи щодо соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв'язку з виконанням професійних обов'язків" підписав президент України Петро Порошенко.

"Згідно з указом в Україні будуть створені додаткові правові підстави для призначення стипендій президента України дітям журналістів, які під час виконання професійних обов'язків загинули або померли, у тому числі у районі проведення антитерористичної операції. Глава держави доручив Кабінету міністрів підготувати та подати в установленому порядку на розгляд Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо визнання дітей журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність І групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, дітьми, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки", - уточнили в прес-службі президента.

Нагадаємо, від 2015 року було збільшено розмірів цих стипендій до 1,5 прожиткового мінімуму на одну особу, встановленого законом. Нині це – 2139 чи 2666 грн залежно від віку дитини.

Місяць тому, 15 серпня, указом глави держави встановлено президентські стипендії дітям журналістів, які загинули під час виконання своїх обов'язків: Валерії Кравчук (доньці журналіста Сергія Ніколаєва), Кірі Лабуткіній (доньці журналіста Дмитра Лабуткіна) та Максиму Веремію (синові журналіста В'ячеслава Веремія).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: