Дівчина Протасевича дала інтерв'ю білоруському держканалу: спецслужби Білорусі непричетні до посадки Ryanair

Дівчина Протасевича дала інтерв'ю білоруському держканалу: спецслужби Білорусі непричетні до посадки Ryanair

Фото: скріншот із відео

За словами Сапеги, до посадки літака Ryanair в Мінську нібито причетні колишні колеги Романа.

У Білорусі на державному телеканалі вийшло інтерв'ю з дівчиною журналіста Романа Протасевича росіянкою Софією Сапегою, затриманою в травні у Мінську.

Інтерв'ю вийшло у вівторок, 10 серпня, в ефірі "Білорусь 1".

Під час розмови в студії Сапега заявила, що вважає, що до посадки літака Ryanair в Мінську нібито причетні колишні колеги Романа Протасевича. Також вона переконана, що спецслужби Білорусі непричетні до інциденту. Дівчина сказала, що не бачила жодних співробітників КДБ в літаку.

"Після розмови з Романом був зроблений висновок про те, що в цьому були замішані саме хтось із колективу Романа, хтось із його оточення. Такий варіант не варто відкидати", - сказала Сапега.

Також вона розповіла, що перед посадкою Протасевич нібито віддав їй всю техніку, тому що думав, що Сапегу не зніматимуть з літака.

Також подруга ексредактора Telegram-каналу NEXTA розповіла, що наразі почувається краще, ніж першими днями. Втім, за її словами, ще наразі не збирається думати про плани на майбутнє.

"Напевно, після того, як історія зі мною закінчиться, мені знадобиться ще якийсь час, щоб усвідомити і зробити якийсь тверезий і здоровий висновок. Зараз я не даю жодних оцінок", – підкреслила Сапега.

Нагадаємо:

  • У Мінську посадили літак Афіни-Вільнюс компанії Ryanair, на борту якого перебував опозиційний білоруський журналіст і блогер Роман Протасевич. Опозиціонера відразу ж затримали.
  • Дівчину Протасевича Софію Сапегу затримали разом з ним і помістили в ізолятор тимчасового тримання.
  • 7 липня Протасевич під домашнім арештом раптово почав спілкуватися в Twitter. Журналіст зазначив, що потроху повертається до життя в інтернеті. Він повідомив, що пише повідомлення сам і без нагляду. Він повідомив, що перебуває під домашнім арештом в будинку за містом зі своєю дівчиною.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Примусове приземлення літака у Мінську
Наступна публікація