Дивіться на ТСН.ua пряму трансляцію судового засідання у справі Корбана

Суддям потрібен був час для ознайомлення з новою скаргою адвокатів політика.

Сьогодні, 3 лютого, об 11.00, в Апеляційному суді Києва продовжиться розгляд по суті скарг захисту члена президії політради УКРОПу Геннадія Корбана на рішення Дніпровського районного суду столиці про його арешт.

Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Денис Масенко, аргументуючи його тим, що учасникам процесу необхідний час для відпочинку. За його словами, суд керувався тим фактом, що кожен із захисників політика в своїй апеляційній скарзі посилався на порушення прав Корбана під час розгляду справи в суді першої інстанції, зокрема, й у зв'язку з тривалим розглядом справи.

ТСН.ua транслюватиме засідання наживо.

Нагадаємо, під час попереднього засідання розгляд був відкладений. Цього разу колегія суддів у складі Дениса Масенка, Віктора Глиняного та Валерія Лашевича пояснила своє рішення необхідністю вивчити доповнення до апеляційної скарги, які подав адвокат Олександр Мірошник, і обладнати залу засідань відповідно до вимог Європейської конвенції з захисту прав людини та основоположних свобод. Ідеться про встановлення замість металевої клітки, в якій наразі тримають Геннадія Корбана, прозорого пластикового куба, який не принижуватиме гідності утримуваної в ньому особи.

28 грудня 2015 року суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус прийняв рішення про арешт Геннадія Корбана на два місяці. Перед цим політик був примусово доправлений до Києва. У Генпрокуратурі повідомили про сумніви та підозри, що у Корбана дійсно проблеми зі здоров'ям, адже його обстежили в дніпропетровській клініці, якою він нібито володіє через афілійованих осіб.

25 грудня під час засідання лідеру партії стало зле і його госпіталізували в лікарню Інституту Амосова, де провели стентування. Пізніше в лікарні винесли медичний висновок про задовільний стан здоров'я.

26 грудня Микола Чаус задовольнив клопотання прокуратури про доставку Корбана до суду, але через поганий стан здоров'я політика завершити розгляд справи у суботу не вдалося. Суд перенесли на 27 грудня і тривав він до майже 14 години 28 грудня.

13 січня цього року Апеляційний суд Києва переніс розгляд скарги захисту Геннадія Корбана щодо арешту та утримання в СІЗО.

Наразі Геннадій Корбан утримується в СІЗО СБУ в Києві. Захист політика вважає переведення порушенням норм чинного законодавства України і обвинувачує слідство у спробі тиску.

22 січня  ГПУ провела брифінг, присвячений оприлюдненню нової порції документів які, як стверджується, було вилучено під час обшуків у приміщеннях Корбана. Показані документи, за твердженням ГПУ, доводять дачу хабарів працівникам управління по боротьбі з економічними злочинами та прокуратури. Стверджується, що на виборчу кампанії у Чернігові за три місяці Корбан витратив 2,6 млн доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: