Діяльність Кабміну, силовиків та низки законопроєктів: оприлюднено порядок денний позачергового засідання Ради, яке скликає Зеленський

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Засідання призначено на 4 березня.

Під час позачергового засідання Верховної Ради, яке скликає 4 березня президент України Володимир Зеленський, буде розглянуто шість питань. Зокрема, обговорюватися буде декілька законопроєктів, питання стосовно Кабміну й діяльність силових органів у сфері подолання корупції в Україні та зміцнення правопорядку.

Про це повідомляє пресслужба парламенту.

"У суботу, 29 лютого, президент України звернувся до Верховної Ради України щодо включення додаткових питань до порядку денного позачергового пленарного засідання ВРУ дев’ятого скликання, яке скликається відповідно до розпорядження голови Верховної Ради", - сказано в повідомленні.

У парламенті анонсували, що під час засідання буде розглянуто питання про діяльність Кабінету міністрів й про діяльність МВС України, СБУ, ДБР, НАБУ, Офісу генпрокурора у сфері подолання корупції в Україні та зміцнення правопорядку.

Як свідчить інформація, серед законопроєктів, які планують розглянути на позачерговому засіданні: проєкт закону про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2020 році для участі в багатонаціональних навчаннях.

Обговорювати в Раді планують й проєкт закону про ратифікацію Рамкової угоди між урядами України та Франції про офіційну підтримку посилення морської безпеки і охорони нашої держави.

А також законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ухваленням закону "Про запобігання корупції"

Крім того, розглянуть проєкт закону про внесення змін до розділу VI Прикінцеві та перехідні положення закону України "Про національну безпеку України щодо набрання чинності положеннями стосовно Головнокомандувача ЗСУ, Генштабу Збройних Сил, видів і окремих родів військ (сил)".

Нагадаємо, 28 лютого стало відомо, що на вимогу президента скликається позачергове пленарне засідання Верховної Ради України на 16:00 годину 4 березня 2020 року. Це підтвердили в інформаційному управлінні ВР. 

Плейлист 29 відео Верховна Рада: діяльність депутатів IХ скликання

Чотириста народних депутатів впроваджують нові законопроєкти. Актуальне про зміни та реформи у стінах законодавчого органу держави.

Верховна Рада: діяльність депутатів IХ скликання

Залиште свій коментар

Вибір редакції