Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дії РФ та звільнення заручників: про що спілкувалися Порошенко та міністр закордонних справ Німеччини

Сторони наголосили на важливості якнайскорішого розгортання багатонаціональної операції з підтримання миру під егідою ООН.

Президент України Петро Порошенко прийняв міністра закордонних справ ФРН Гайко Мааса, який перебуває в Україні зі своїм першим візитом.

Про це інформує Укрінформ.

Було детально обговорено розвиток ситуації на Донбасі та скоординовано подальші кроки для активізації мирного процесу. Петро Порошенко відзначив рішення Гайко Мааса відвідати контактну лінію для того, щоб особисто ознайомитися з ситуацією, яка склалася внаслідок російської агресії.

Сторони наголосили на важливості якнайскорішого розгортання багатонаціональної операції з підтримання миру під егідою ООН, що створить сприятливу атмосферу для реалізації Мінських домовленостей. Було підтримано ідею розглянути це питання в рамках наступного засідання міністрів закордонних справ країн Нормандського формату.

Фотогалерея Порошенко в Мюнхені зустрівся з генсеком НАТО (2 фото)

Особливу увагу було приділено питанню звільнення українських політв’язнів та заручників, включаючи стан їх здоров’я, зокрема, Олега Сєнцова, Володимира Балуха.

Президент України наголосив, що Росія досі залишається джерелом дестабілізації ситуації в Україні, про що свідчить спроба замаху на опозиційного російського журналіста Аркадія Бабченка. Петро Порошенко відзначив, що завдяки вдалій спецоперації вдалося ідентифікувати організаторів злочину.

Глава держави також наголосив, що нещодавній звіт, який вкотре доводить причетність Росії до збиття літака МН17, підтверджує не лише необхідність притягнення Москви до міжнародно-правової відповідальності, зокрема через подальше посилення санкцій, але й вироблення надійних гарантій недопущення подібних злочинів з боку Росії.

Петро Порошенко відзначив, що реалізація «Північного потоку II» створює додаткові ризики для безпеки поставок газу в Європу і дає  додаткову політичну перевагу для Росії та формує у агресора уявлення про його повну безкарність.

Сторони також обговорили питання підготовки до 20-го Саміту Україна-ЄС, який відбудеться у Брюсселі 9 липня.

ВідеоПорошенко зустрівся із головою міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у Давосі

Робочий курорт. На міжнародному економічному форумі у Давосі настав час важливих переговорів. Президент України Петро Порошенко зустрівся із головою міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Перемови обіцяли бути непростими з огляду на останню критику МВФ убік Києва.

Порошенко зустрівся із головою міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у Давосі

Раніше президент України Петро Порошенко прийняв помічника Державного секретаря США Весса Мітчелла.

Під час зустрічі було обговорено безпекову ситуацію на Донбасі та необхідні першочергові кроки з метою досягнення прогресу у мирному врегулюванні. Скоординовано підходи щодо реалізації ініціативи з розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі, включно з неконтрольованою ділянкою українсько-російського державного кордону. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції