Дізналась про все від слідчого. Жінка, яка "купила" в Ляшка авто, прокоментувала оборудку з її підписом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ТСН зв'язалась з Веронікою В'юн, яка фігурує в декларації нардепа.

Національне антикорупційне бюро України підозрює лідера Радикальної партії Олега Ляшка в підробці документів на  продаж авто, внаслідок якої він отримав більше 2,2 млн грн. Про це йдеться у висновках Оболонського райсуду Києва від 18 квітня.

У рішеннях, які 3 травня з'явились у загальному доступі у Єдиному реєстрі судових рішень (рішення 1, рішення 2), зазначається: в декларації за 2015 рік нардеп вказав, що перереєстрував авто MERCEDES-BENZ, S 500L 4MATIC на кандидата від "Радикальної партії" на позачергових виборах 2014 року Вероніку В'юн і внаслідок цього отримав дохід від відчуження рухомого майна у розмірі 2 245 500 грн.

Оборудки Ляшка
Вероніка В'юн вказана в декларації Ляшка за 2015 рік

ТСН зв'язалась з Веронікою, яка зізналась – була шокована, коли з нею зв'язались слідчі НАБУ та повідомили про такі операції. Вона заявляє, що ніколи нічого в Ляшка не купувала і не підписувала.

"Я не знала про цю ситуацію і про "купівлю автомобіля" дізналася від слідчих НАБУ. Слідчий НАБУ, з яким я спілкуюсь, розповів, що я досі за реєстрами є власницею цього авто. Я розумію, що мій паспорт, ідентифікаційний код та інші дані просто використовують. Мені залишається радіти, що не було жодних ДТП на цьому авто, бо я б довго доводила б, що це не моє ", - розповіла В'юн телефоном.

Крім того, жінка не розуміє, яким чином потрапила колись до списків "Радикальної партії" (її прізвище у списках фігурувало під номером 140 – ред.). Запевняє, що ніколи не погоджувалась на свою участь у політичних партіях.

"Навіть не здогадуюсь, як взагалі моє прізвище виникло і там опинилось. Я ніколи не виявляла бажання бути в якійсь партії і дізналась вже з жартів знайомих, що я в якійсь партії опинилась. Якимось чином я там була, але інформація йшла не від мене. Я взагалі людина аполітична. Не примикаю до жодної партії. Я просто мати, дружина", - каже Вероніка.

Оборудки Ляшка
Фрагмент висновку Оболонського суду від 18 квітня

Вероніка В'юн намагалась зв'язатись з представниками партії, проте марно.

"Коли про це (оборудки з "купівлею авто" – ред.) мені розповіли, я довго намагалась якимось чином зв'язатись, щоб люди мені якимось чином пояснили. Відправляла листи на громадську приймальню, щоб нам щось пояснили", - розповідає жінка.

Чи буде судитись з депутатом, Вероніка поки не вирішила, наразі лише спілкується зі слідчими НАБУ.

"Я подумаю про це (про суд з Ляшком – ред.). Я просто хочу спокійного життя, щоб мене ніхто не чіпав", - зізнається В'юн.

Сам Ляшко стверджує, що машину дійсно продав три роки тому і відтоді нею не користується, а розслідування НАБУ називає "політичним замовленням". Про це нардеп написав у своєму Facebook.

"Це повна дурня! Я своє авто продав у 2015 році, з того часу його в мене немає і я ним не користуюся, гроші від продажу я задекларував. У березні 2017 року НАБУ порушило справу за начебто незаконне придбання мною будинку. Уже травень 2018 - де справа, якщо справді був злочин?! Коли вони об**ралися з будинком, тепер вигадують справу про машину", - написав Ляшко.

НАБУ, виконуючи політичне замовлення з відомого посольства, розповсюджує брехливу інформацію про те, що я начебто...

Опубліковано Олегом Ляшком 4 травня 2018 р.

Крім того ситуацію прокоментував депутат Києво-Святошинської районної ради, який балотувався у депутати ВР у 2014 році від Радикальної партії, Олександр Юраков. Він є колишнім чоловіком Вероніки В'юн. На сторінці у соцмережі Юраков написав, що це він придбав авто та подарував його Вероніці. Чому в декларації Ляшка фігурує не він, а дружина, не пояснив.

"Автомобіль Mercedes-Benz S 500L Matic, був куплений у Олега Ляшка на мої кошти та подарований мною матері мого сина, то професіоналізм у них не вражаючий. Чи може самі співробітники НАБУ, роблячи подарунки своїм жінкам, беруть у них розписки? Для мене особисто, авто Лідера така ж сама цінність, чи, можна сказати – реліквія, як для скрипаля – скрипка Страдіварі, чи для мистецтвознавця – картина "Мона Ліза". А як відомо – реліквії безцінні!", - написав Юраков у соцмережі.

Сьогодні в черговий раз здивований абсурдом, що відбувається в стінах НАБУ, стосовно Олега Ляшка. Працівники цього...

Опубліковано Олександром Юраковим 4 травня 2018 р.

Однак нині їздить на ньому сам, розповів він ТСН телефоном.

Нагадаємо, згідно з нещодавніми опитуваннями групи "Рейтинг", Олег Ляшко посідає 7-е місце у рейтингу довіри до ймовірних кандидатів у президенти. Водночас він 3-й у антирейтингу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції