Для охорони стадіону “Олімпійський” прибули Нацгвардія та кінна поліція

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На стадіоні заплановані дебати, однак Зеленський, скоріше за все, не приїде.

Територію навколо Національного спроткомплексу “Олімпійський”, куди прибув кандидат у президенти та чинний голова держави Петро Порошенко, охороняють Нацгвардія та кінна поліція. Про це повідомляє журналістка Анна Стешенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

А полиции, а нацгаардецев нагнали-) Тьма. Подъезды - перекрыты. На площади перед стадионом конная полиция. Ну, и «последствия» тоже

Опубліковано Анною Стешенко Неділя, 14 квітня 2019 р.

За інформацією журналістки, поліції та нацгвардії дуже багато.

Правоохоронці посилили охорону спорткомплексу та прилеглої до нього території. Охороняють громадській порядок нацгвардійці та поліція, серед яких і кінний патруль.

На території стадіону встановлено сцену та грає музика.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

 

 

ВідеоНСК "Олімпійський" готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський

Порошенко - як і раніше - чекатиме Зеленського 14 квітня на НСК "Олімпійський" і 19 - у студії "Суспільного". А от Зеленський все ще хоче дебатувати тільки 19 квітня, і тільки на стадіоні. Представники Зеленського як альтернативу запропонували зробити телеміст між "Олімпійським", де буде Зеленський, і студією "Суспільного", куди приїде Порошенко. Компроміс не прийняли.  

НСК "Олімпійський" готовий до організації дебатів, навіть якщо приїде тільки Зеленський

Залиште свій коментар

Вибір редакції