Для переїзду прем'єр-міністру Великобританії знадобилося 330 коробок

Кемерон передасть ключі від будинку №10 на Даунінг-стріт наступному прем'єр-міністру.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який у середу, 13 липня, покине свій пост, почав переїзд з резиденції на Даунінг-стріт у Лондоні.

Як повідомляє The Daily Mail, для упаковки речей привезли 330 коробок різних розмірів, три рулону поліетиленової повітряно-пухирчастої плівки, 30 котушок скотча і дві упаковки обгорткового паперу.

На те, щоб зібрати речі, у сім'ї Кемерона є тільки один день. Куди переїде глава уряду, поки невідомо, оскільки свій будинок у лондонському районі Ноттінг-Хілл подружжя здало в оренду. Мешканцям вже направлено повідомлення з проханням звільнити житлоплощу.

ВідеоКемерон після відставки забув про увімкнений мікрофон і почав наспівувати мелодію

Повідомляється, що Кемерон передасть ключі від будинку №10 на Даунінг-стріт наступному прем'єр-міністру Великобританії Терезі Мей вдень у середу, 13 липня. Перед цим він відправиться до Букінгемського палацу, щоб подати прохання про відставку.

Нагадаємо, що новим прем'єр-міністром Сполученого Королівства стане глава МВС Тереза Мей.

Це стало очевидним після того, як з гонки за пост лідера консерваторів вийшла її єдиний суперник — Андреа Ледсом. Мей хоче уникнути девятинедельной передвиборної кампанії, яка зараз не відповідає інтересам Британії. Політик користується підтримкою понад 60 відсотків парламентаріїв-консерваторів і зможе сформувати уряд.

Тепер для вступу Мей на посаду необхідно її офіційне затвердження королевою. Єлизавета II знаходиться зараз в Шотландії, але вже 12 липня повернеться в Лондон. Передача повноважень від Кемерона до Мей пройде, як очікується, у другій половині дня в середу, 13 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: