Для переїзду прем'єр-міністру Великобританії знадобилося 330 коробок

Кемерон передасть ключі від будинку №10 на Даунінг-стріт наступному прем'єр-міністру.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон, який у середу, 13 липня, покине свій пост, почав переїзд з резиденції на Даунінг-стріт у Лондоні.

Як повідомляє The Daily Mail, для упаковки речей привезли 330 коробок різних розмірів, три рулону поліетиленової повітряно-пухирчастої плівки, 30 котушок скотча і дві упаковки обгорткового паперу.

На те, щоб зібрати речі, у сім'ї Кемерона є тільки один день. Куди переїде глава уряду, поки невідомо, оскільки свій будинок у лондонському районі Ноттінг-Хілл подружжя здало в оренду. Мешканцям вже направлено повідомлення з проханням звільнити житлоплощу.

Кемерон після відставки забув про увімкнений мікрофон і почав наспівувати мелодію

Прем'єр-міністр Великої Британії забув про ввімкнений мікрофон, коли розповідав журналістам про свою відставку. Унаслідок чого весь світ почув, як, повертаючись до своєї резиденції, Кемерон щось наспівував.

Повідомляється, що Кемерон передасть ключі від будинку №10 на Даунінг-стріт наступному прем'єр-міністру Великобританії Терезі Мей вдень у середу, 13 липня. Перед цим він відправиться до Букінгемського палацу, щоб подати прохання про відставку.

Нагадаємо, що новим прем'єр-міністром Сполученого Королівства стане глава МВС Тереза Мей.

Це стало очевидним після того, як з гонки за пост лідера консерваторів вийшла її єдиний суперник — Андреа Ледсом. Мей хоче уникнути девятинедельной передвиборної кампанії, яка зараз не відповідає інтересам Британії. Політик користується підтримкою понад 60 відсотків парламентаріїв-консерваторів і зможе сформувати уряд.

Тепер для вступу Мей на посаду необхідно її офіційне затвердження королевою. Єлизавета II знаходиться зараз в Шотландії, але вже 12 липня повернеться в Лондон. Передача повноважень від Кемерона до Мей пройде, як очікується, у другій половині дня в середу, 13 липня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: