Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для розміщення на Донбасі поліцейської місії ОБСЄ потрібен міжнародний тиск на РФ - Клімкін

Без поліцейської місії ОБСЄ вибори на Донбасі не можуть відбутися.

Українська поліція не зможе гарантувати безпеку під час проведення виборів на Донбасі, тому там необхідно розмістити поліцейську місію ОБСЄ, для чого слід тиснути на Росію.

Про це заявив очільник МЗС України Павло Клімкін, пишуть "Українські новини".

"Поліцейська місія ОБСЄ, як на мене, це один із варіантів, як убезпечити вибори (на Донбасі –прим.ред.). Зараз Німеччина головує в ОБСЄ. Я завжди кажу, що ми маємо розпочати предметну дискусію, як виглядатиме мандат цієї місії, яким чином ми її організуємо, і як ми її будемо фінансувати", - сказав він.

За словами Клімкіна, у зв'язку з тим, що це збройна місія, необхідно також опрацювати правила застосування зброї.

"Наші колеги чудово розуміють, що всі рішення в рамках ОБСЄ приймаються на підставі консенсусу, тому, відповідно, Росія матиме також вплив на аспекти цієї місії. Але нам потрібно об'єднатися, і тиснути на Росію, щоб така місія була, оскільки без неї ми не зможемо говорити про реальну безпеку", - додав міністр.

Нагадаємо, 2 березня у Мінську Тристороння контактна група підписала два документи: про припинення навчань з бойовою стрільбою уздовж 30-кілометрової зони і технічні аспекти завершення розмінування 12 ділянок уздовж лінії зіткнення. Угода набула чинності з 4 березня 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції