Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для "Слуги народу" дострокові вибори до ВР є третім туром виборів президента – Разумков

Для "Слуги народу" дострокові вибори до ВР є третім туром виборів президента – Разумков

Партія розраховує на перемогу в парламентській кампанії.

Президенту Володимиру Зеленському необхідна стала підтримка в українському парламенті. Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков.

Він заявив, що наразі не розглядає варіантів можливої коаліції та потенційних партнерів у новій Верховній Раді. "У нас амбіційна мета – щоби ми набрали якомога більше", - зазначив представник цієї політичної сили. Він уточнив, що це необхідно "для реалізації тих завдань, котрі перед президентом поставило українське суспільство".

"На сьогоднішній момент ми розглядаємо майбутні вибори, як, фактично, третій тур", - заявив Разумков. За його словами, спротив системи, з яким зіштовхнувся президент Володимир Зеленський, є катастрофічним, а проти глави держави не соромляться застосовувати "будь-які методи". Для реалізації своєї політику президенту, на думку лідера "Слуги народу", необхідно консолідувати всі вертикалі влади.

Відео Політичну партію "Слуга народу" очолив Дмитро Разумков

Зараз партія шукає кандидатів у депутати, список із яких остаточно затвердять до першої декади липня. У соцмережах уже оголосили набір претендентів. Вимоги прості – кандидат на мандат має бути порядним та успішним. І ці якості ретельно перевірять.  

Політичну партію "Слуга народу" очолив Дмитро Разумков

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції