Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
“Для українців криз вже достатньо”: Гройсман прокоментував можливий дефолт

Дефолт принесе дуже серйозні наслідки.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що дефолт не можна допускати. Про це він заявив журналістам, відео розмови опубліковано на його сторінці у соцмережі Facebook.

“Я взагалі вважаю, що навіть розмови про дефолт вони не додають стабільності і є достатньо шкідливими. Хочу сказати про три роки урядування, я не допустив жодної кризи в країні, і я вважаю, що наше завдання сьогодні добросовісно виплачувати борги держави, займатись тим, щоб економіка зростала. Хочу підкреслити, що ці борги держави, які сьогодні є серйозним навантаженням на українських громадян. Не ми їх брали, але їх брали від імені української держави”, - заявив Гройсман.

За словами прем’єр-міністра, Україна має тримати в світі добру репутацію і показати, що ми є відповідальна країна, країна яка цінує і поважає свої зобов’язання.

“Дефолт - це глобальна криза. Згадайте 90-ті роки, і я вважаю, що для українців криз вже достатньо і від будь-яких дефолтів, які несуть за собою дуже серйозні наслідки, в першу чергу постраждають українські рядові громадяни.

Мільярдери стануть мультимільярдерами, а люди будуть на межі виживання. Тому в даному випадку вважаю, що найголовніше завдання - це сильна економіка і фактично я думаю, що та стратегія, яку обрав мій уряд, є абсолютно виправданою”, - додав голова уряду.

Він зазначив, що за цей період (поки Гройсман на посаді - ред.), державний борг країни зменшився від 80% валового продукту до 59%.

“Стратегія полягає у тому, що ми маємо взагалі мінімізувати борг, щоб він не мав таке серйозне навантаження на державний бюджет країни”, - пояснив він.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про те, що готовий піти у відставку після засідання уряду 22 травня. Пізніше в інтернеті з’явилося фото заяви про відставку за підписом Гройсмана. Це документ датований 20 травня.

ВідеоПовернення "Приватбанку" в приватну власність загрожує Україні економічною кризою та дефолтом - Порошенко

СБУ та Генпрокуратура мають вивчити можливість відкрити кримінальне провадження щодо нинішнього рішення Окружного адміністративного суду Києва. Такий наказ дав після засідання РНБО Петро Порошенко. Рада нацбезпеки зібралася пізно ввечері, щоб обговорити судову ухвалу, яка визнала незаконною націоналізацію "ПриватБанку".  

Повернення "Приватбанку" в приватну власність загрожує Україні економічною кризою та дефолтом - Порошенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції