Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Для Зеленського це особиста справа: Єрмак прокоментував законопроєкти про медіа та дезінформацію

Він запевняє, що свободу слова ніхто не обмежуватиме.

Новопризначений очільник Офісу президента запевнив, що законопроєкти про медіа та дезінформацію не порушуватимуть право на свободу слова, хоча сам він з ними ще не ознайомився.

Про це він сказав під час брифінгу 12 лютого.

"Я особисто ще не бачив проєкти цих законів, обов’язково перегляну, і тоді в мене буде особиста думка. Але я можу вам гарантувати та сказати від імені президента України, що він є гарантом свободи слова і вільних медіа. Жодних законів, які б обмежували право свободи слова в нашій країні не буде ухвалено", - заявив Єрмак.

Водночас очільник Офісу президента зазначив, що робота над цими законопроєктами – завдання Верховної Ради. Втім у Зеленського будуть стежити за цим процесом.

"Президент завжди буде гарантом свободи слова. Він сам пройшов шлях, дуже багато працював і на телевізійних каналах, тому для нього це особиста справа, і, відповідно, це особиста справа і для Офісу президента", - додав Єрмак.

На початку листопада 2019 року президент України Володимир Зеленський підписав указ, який неабияк насторожив журналістів та працівників ЗМІ. У цьому указі він доручив уряду підготувати новий законопроєкт про регулювання інформаційного простору, у якому мають бути "положення щодо вимог та стандартів новин", механізми "запобігання розповсюдженню недостовірної, викривленої інформації", а також "заборона фізичним та юридичним особам держави-агресора володіти або фінансувати медіа в Україні". ТСН.ua розповідає основні деталі урядового законопроєкту і чому проти нього активно виступає журналістська спільнота.

Залиште свій коментар

Вибір редакції