Підготовка до весілля Жужі: гості з'їжджалися до будинку Тимошенко на розкішних "Лексусах" та "Мерседесах"

Дата публікації
Підготовка до весілля Жужі: гості з'їжджалися до будинку Тимошенко на розкішних "Лексусах" та "Мерседесах"

ТСН.ua

Територія біля будинку мами нареченої Юлії Тимошенко посилено охоронялася. Були навіть охоронці на авто з молдавськими номерами.

Гості, запрошені на весілля Євгенії Тимошенко, ще вдень збиралися у будинку її мами у котеджному містечку закритого типу у Конча-Заспі "Срібна Затока".

Як передає кореспондент ТСН, дорогі гості приїжджали на престижних авто. Зокрема, було помічено Lexux, BMW, а на чорному Mersedes, який до цього бачили біля будинку Жужі (Евгенії Тимошенко) та Артура Чечоткіна, розташованого у кількох кілометрах, ймовірно, приїхали батьки нареченого.

ТСН.ua

Для решти гостей приїхав автобус.

ТСН.ua

Також ще вдень біля будинку Юлії Тимошенко помітили прикрашений весільними букетами чорний Audi A8 останньої моделі. Ймовірно, що саме на цьому авто, вартістю від 82 тис. євро, наречена щойно вирушила на весільну церемонію у НСК "Олімпійський".

Водій сідає у прикрашений білими гортензіями "Ауді" біля будинку Юлії Тимошенко у Конча-Заспі / ТСН.ua

Територія посилено охоронялася. Крім двох охоронців, які традиційно перебувають на в'їзді до котеджного містечка, на Toyota Land Cruiser приїхала особиста охорона Юлії Тимошенко. А також біля в'їзду в бежевому седані з молдавськими номерами вартували чотири охоронці з акцентом. Приватні охоронці чекали на виїзд весільного кортежу, ймовірно, щоб супроводжувати їх.

Зазначимо, що Тимошенко вже давно живе у цьому будинку, проте і досі невідомо, чи має вона на нього право власності. Кілька років Тимошенко запевняла, що орендує житлову площу, проте після звільнення із колонії вона показала журналістам саме це своє помешкання. У "Срібній затоці" живуть близько 15-ти родин, а найвідоміші сусіди Тимошенко - це син колишнього столичного мера Степан Червновецький та олігарх  Рінат Ахметов, який має тут цілий замок.

Власний будинок Євгенії Тимошенко у Конча-Заспі (у котеджному містечку "Конча-Озерна" за 2-3 км від "Срібної затоки") також підготували до свята. Він є найбільш яскравим в усьому котеджному містечку: увесь світиться ілюмінацією і нагадує казковий будиночок.

Жужа підготувала свій будинок у Конча-Заспі до свят та весілля

Жужа підготувала свій будинок у Конча-Заспі до свят та весілля

У день весілля біля нього помітили автомобіль однієї з найбільш шикарних флористичних компаній України Fiori. "Квітковий" автомобіль заїхав до подвір'я майбутнього подружжя - Жужи та Артура Чечоткіна - та через невеликий проміжок часу поїхав назад.

ТСН.ua

Зазначимо, що цей будинок Жужі начебто подарувала тітка Юлії Тимошенко, Антоніна Ульяхіна, ще коли Євгенія була одружена із Шоном Карром.

Наступна публікація