Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Києва на Антимайдан вже привезли десятки тисяч людей, їх охороняють силовики

Кожні дві години так звані організатори проводять перекличку і відзначають у списках, хто присутній.

Учасники провладних акцій у Києві, що заплановані на ці вихідні, масово прибувають до столиці, повідомляє кореспондент ТСН.

Зараз у Маріїнському парку біля Верховної Ради триває мітинг провладних сил. Люди почали приходити близько 8 ранку - організованими колонами. Вони самі зізнаються, що їх привезли на автобусах і мікроавтобусах.

Там представлені всі області Східної України. Це десятки тисяч людей. Люди виступають проти Євромайдану, проти євроінтеграції і "за" дії влади.

У парку багато силовиків, які охороняють і наметове містечко мітингувальників, і саму акцію. Також багато організаторів – принаймні вони самі себе так називають. У них є списки протестувальників, кожні дві години організатори проводять перекличку і відзначають, хто є на місці.

"На мене покладено життя і безпека людини. Я ж повинна знати, чи мої люди не потрапили в біду. І взагалі", - пояснила перекличку одна з організаторів.

На вихідні будуть більш масштабні акції на підтримку влади. Організатори планують близько 200 тис. людей. Саму масштабну акцію проведуть на Європейській площі. Вони спустяться туди з Маріїнського парку скоріш за все не сьогодні, бо там ще не звели сцену.  

Раніше повідомлялося, що мешканців Східної України відправлять на Антимайдан у спеціальних потягах. Щоб не зривати виробничий процес, велелюдним мітинг буде лише у вихідні. Доправлятимуть людей у Київ організовано - на спеціальних додаткових потягах. Один відправиться у п'ятницю, інший – у суботу. Тим часом студенти одеської Юракадемії повідомили, що виш почав відраховувати активістів Євромайдану.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Залиште свій коментар

Вибір редакції