До Києва на допомогу "Беркуту" звозять нові підрозділи міліції з Рівного

Правоохоронці вірять, що будуть забезпечувати громадський порядок в столиці.

До Києва звозять співробітників патрульно-постової служби.

Кореспондентам ТСН вдалося побачити, як звозять до столиці працівників патрульно-постової служби з Рівного, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

При цьому бійцям не пояснюють на скільки часу командирують їх до Києва, які накази їм доведеться виконувати. Деякі міліціонери не на камеру зізналися – на революцію їх їхати змушують, керівництво сказало – хто не їде, пише рапорт на звільнення.

Так, опівночі правоохоронцям повідомили, що вони всі їдуть на Київ для охорони громадського порядку в столиці.

Проте, як тільки ППСники побачили відеокамеру, то одразу сховались. А через годину поїхав і водій автобуса, який мав везти бійців в столицю. В цей час співробітники МВС вийшли через чорний вхід і одразу почали втікати.

"Ми почали їх наздоганяти. Вони почали розділятися на групи: спочатку на 10, потім по 5, а потім по троє, двоє. Відтак, всі розбіглись в різні сторони", - повідомив громадський активіст Андрій.

Силовиків з Рівно змушують їхати до Києва

Деякі міліціянти не на камеру зізналися, що на революцію їх їхати змушують, керівництво сказало, хто не їде пише рапорт на звільнення.

 

Не на камеру співробітники патрульно-постової служби кажуть, що їдуть в столицю охороняти людей, а у разі наказу штурмувати Євромайдан, відмовляться від цього.

Нагадаємо, на сцені Євромайдану українська співачка Руслана закликала мітингувальників залишатися в центрі Києва мінімум до 17 грудня.

Кореспондент ТСН Олександр Курсик.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: