До Києва на допомогу "Беркуту" звозять нові підрозділи міліції з Рівного

Правоохоронці вірять, що будуть забезпечувати громадський порядок в столиці.

До Києва звозять співробітників патрульно-постової служби.

Кореспондентам ТСН вдалося побачити, як звозять до столиці працівників патрульно-постової служби з Рівного, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

При цьому бійцям не пояснюють на скільки часу командирують їх до Києва, які накази їм доведеться виконувати. Деякі міліціонери не на камеру зізналися – на революцію їх їхати змушують, керівництво сказало – хто не їде, пише рапорт на звільнення.

Так, опівночі правоохоронцям повідомили, що вони всі їдуть на Київ для охорони громадського порядку в столиці.

Проте, як тільки ППСники побачили відеокамеру, то одразу сховались. А через годину поїхав і водій автобуса, який мав везти бійців в столицю. В цей час співробітники МВС вийшли через чорний вхід і одразу почали втікати.

"Ми почали їх наздоганяти. Вони почали розділятися на групи: спочатку на 10, потім по 5, а потім по троє, двоє. Відтак, всі розбіглись в різні сторони", - повідомив громадський активіст Андрій.

ВідеоСиловиків з Рівно змушують їхати до Києва

Не на камеру співробітники патрульно-постової служби кажуть, що їдуть в столицю охороняти людей, а у разі наказу штурмувати Євромайдан, відмовляться від цього.

Нагадаємо, на сцені Євромайдану українська співачка Руслана закликала мітингувальників залишатися в центрі Києва мінімум до 17 грудня.

Кореспондент ТСН Олександр Курсик.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: