До Мінських переговорів долучилася головний спостерігач за виборами в Україні

Айвазовська розповіла, що зараз обговорює політична підгрупа.

До політичної підгрупи на Мінських переговорах приєдналась керівник громадської організації "Опора" Ольга Айвазовська.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook, додавши, що бере участь у переговорах ще з 23 березня.

"Політична підгрупа, до роботи якої я долучилась з 23 березня, розглядатиме сьогодні 5 квітня та пів дня завтра 6 квітня модальності для місцевих виборів, а також амністію (завтра протягом 2-х годин)", - написала Айвазовська.

За її словами, інформаційні потоки та реальність навколо Мінська дещо відрізняються.

"Є процес, в рамках якого сторони надають своє бачення розвитку подій та не приймають поки стратегічних комплексних рішень. Чого не вистачає, так це інформації, яка б надавалась українському суспільству на постійній основі, з метою попередження пропаганди та маніпуляцій", – наголосила Айвазовська.

До того ж вона також пояснила, що її завдання полягає у проведенні виборів на Донбасі, якщо вони відбудуться, відповідно стандартам.

"Для цього готова і українській владі, і європейцям нагадувати про основоположні принципи інституту виборів, щодо яких не може бути подвійних трактувань", - зазначила керівниця "Опори".

Окремо Айвазовська повідомила, що чергове засідання Тристоронньої контактної групи та відповідних підгруп у Мінську відбудеться 6 квітня.

6 квітня відбудеться чергове засідання Тристоронньої контактної групи та відповідних підгруп у Мінську. Політична підгру...

Опубліковано Aivazovska Olga 4 квітня 2016 р.

Раніше, глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що розчарувався у темпах реалізації Мінських домовленостей. 

Поміж тим, він наголосив на необхідності проведення виборів на сході України, що, на думку політика,  дасть змогу демократичним обранцям почати роботу.

Окрім того, держсекретар США Джон Керрі заявив, що дія санкцій проти Росії буде продовжуватись до тих пір, поки Кремль не почне виконувати Мінські угоди. За словами Керрі, санкції проти РФ носять "руйнівний характер для її економіки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: