До нового парламенту пройдуть лише чотири партії, ще три перебувають на межі – опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Партія Вакарчука "Голос" випала зі списку прохідних.

До парламенту наступного скликання проходять чотири партії – "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність" та "Батьківщина", тоді як ще три політсили мають значні шанси на подолання 5-відсоткового бар’єру.

Про це свідчать дані соціологічного опитування центру "Соціальний моніторинг" та Українського інституту соціальних досліджень за 3-10 липня 2019 року.

За даними соціологів, за президентську партію "Слуга народу" готові проголосувати 42,5% тих, хто визначився і планує прийти на вибори. Минулого тижня цей показник був на 1% менший.

На другому місці із значним відривом від інших конкурентів йде "Опозиційна платформа – За життя". Її рейтинг зріс майже на 2% і наразі становить 15,1%.

Також до парламенту проходять партія "Європейська солідарність" (8,1%), яка незначно втратила рейтинг, та "Батьківщина" (7,6%), рейтинг якої майже не змінився.

Водночас, партія Вакарчука "Голос" випала зі списку прохідних та втратила майже 3% рейтингу. Наразі рівень її підтримки – 4,8%, що дозволяє розраховувати на подолання 5-відсоткового бар’єру. Також шанси потрапити до парламенту мають "Громадянська позиція" (4,8%) та "Сила і честь" (4,6%). Їхні рейтинг зросли майже на 2% за останній тиждень.

Загалом же соціологи прогнозують явку на парламентських виборах на рівні 47-49%. Було опитано 3022 респонденти методом особистого інтерв’ю. Похибка вимірювання: +/- 1,8%.

Нагадаємо, згідно із соцопитуванням КМІС "Слуга народу" перетнула позначку в 50%, а партія Смешка увірвалась до списку прохідних.

Відео П’ять політсил проходять до Верховної Ради згідно з новим соцопитуванням

Рейтинг партії "Слуга народу" вже перевищив 50%. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології. За партію "Опозиційна платформа – За життя" готові віддати голоси понад 10% опитаних. На третьому місці "Європейська солідарність" - у них майже 8% прихильників.    

П’ять політсил проходять до Верховної Ради згідно з новим соцопитуванням

Залиште свій коментар

Вибір редакції