До парламенту десятого скликання проходять чотири партії - опитування "Социс"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До парламенту десятого скликання проходять чотири партії - опитування "Социс"

УНІАН

Близька до проходження до парламенту партія "Сила і честь".

У разі проведення дочасних виборів до Верховної Ради десятого скликання пройшли б чотири політичні сили, йдеться у соціологічному дослідженні Центру соціальних і маркетингових досліджень "Социс" 20-27 січня 2020 року.

Перше місце за провладною партією "Слуга народу", яку підтримує 47,9% тих збирається голосувати і визначився зі своїм вибором. Друге місце посідає "Опозицiйна платформа — За життя" (14,4%). На третій і четвертій позиціях розташувались "Європейська солідарність" і ВО "Батьківщина" з результатом в 12% і 8% відповідно. Близька до проходження до парламенту партія "Сила і честь" на чолі з Ігорем Смешком.

Центр соціальних та маркетингових досліджень "Социс" провів загальнонаціональне дослідження від 20 до 27 січня 2020 року. Вибірка: 2 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками як стать, вік, тип поселення та область проживання. Статистична похибка дослідження: +/– 2,1% (з імовірністю 0,95). Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондента.

Нагадаємо, згідно з показниками групи "Рейтинг", Партію "Слуга народу" підтримують 42,2% серед респондентів, "ОПЗЖ" з 13,5% (більше на 2,1% за грудневий показник) посідає друге місце. На третьому "Європейська солідарність" 9,5%. Одразу за нею розташувалася ВО "Батьківщина" з 8,1% підтримки. Підтримка інших партій – нижче 4%. Тих, хто не визначився, – близько 16%.

Політичні скандали

Політичні скандали
Наступна публікація