До парламенту проходять п’ять партій, "Слуга народу" впевнено перемагає конкурентів. Результати трьох головних екзитполів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Однак президентська партія не набрала понад 50%.

За даними трьох екзитполів пропрезидентська партія "Слуга народу" набирає трохи більше 44% голосів і впевнено перемагає на парламентських виборах в Україні.

Згідно з опитуванням на замовлення ТСН дослідницьких компаній KantAr TNS та INFO SAPIENS станом на 20:00, "Слуга народу" отримує 44,4% голосів.

На другому місці - проросійська "Опозиційна платформа - За життя" із результатом у 12,4%. Третя сходинка у партії "Європейська солідарність" - 8,5%.

Четверте місце посіла партія "Батьківщина", яка може розраховувати на 7,7%. До Ради також проходить "Голос" Святослава Вакарчука - 6,1%

До парламенту не проходять "Сила і честь" (3,9%), "Опозиційний блок" (2,9%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,9%), "Партія Шарія" (2,9%), ВО "Свобода" (2,5%), "Українська стратегія Гройсмана" (2%).

Загалом опитано близько 40 000 виборців. Опитування виборців в багатомандатному виборчому окрузі проведено на 600 виборчих дільницях по всій України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій). Метод: особисте інтерв’ю на виході з виборчих дільниць (екзитпол). Теоретична статистична похибка вибірки — не більше 0,7%.

екзитпол ТСН на 20:00
ТСН.ua

Водночас, Національний екзитпол, проведений на замовлення фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, КМІС та "Центру Разумкова", станом на 20:00 віддає партії "Слуга народу" 44,2% голосів.

Друге місце за проросійською "Опозиційною платформою - За життя", за яку проголосували 11,4% українців. Третя - партія "Європейська солідарність" із результатом у 8,8%.

Четверту сходинку посіла партія "Батьківщина", яка може розраховувати на 7,4% голосів. До парламенту також проходить політична сила "Голос" із результатом у 6,5%.

Поза складом Верховної Ради залишились партія "Сила і честь" (4,3%), "Опозиційний блок" (3,3%), "Партія Шарія" (3,1%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,8%), "Українська стратегія Гройсмана" (2,2%), ВО "Свобода" (2,1%) та інші.

Опитано 10 551 респондента на 300 виборчих дільницях. Застосовувалася методика "таємного голосування". Статистична похибка вибірки не перевищує  2,5% для лідерів і в межах 0,5–1% для інших партій. 

Національний екзит-пол на 22:00
ТСН.ua

Найбільше голосів "Слузі народу" віддають дані екзитполу, проведеному центром "СОЦИС" та Комітетом виборців України. Станом на 19:00 за цю партію проголосували 44,71% виборців.

Друге місце посіла проросійська "Опозиційна платформа – За життя". Вона отримала 12,24%. Замкнула першу трійку партія "Європейська солідарність" із результатом у 8,54%.

Також до парламенту проходять партія "Батьківщина" (7,56%) та "Голос" (5,94%).

Водночас, партії "Сила і честь" (3,67%), партія Шарія (3,47%), "Опозиційний блок" (3,15%), партія Олега Ляшка (2,64%), "Свобода" (2,15%), "Українська стратегія Гройсмана" (2,09%) та інші до наступного парламенту не проходять.

Опитано 13604 респондента на 360 виборчих дільницях. Статистичну похибку там не вказують.

Відео Таємниці Верховної Ради: кнопкодавство, схема розсадки та лабіринти будівлі Верховної Ради

Дизайн майбутньої будівлі ВР архітектор Володимир Заболотний підгледів у учителя Павла Альошина. Дещо схоже, але в мініатюрі в Києві уже існувало – тепер будівля відома як Дім учителя. Секретні входи і виходи, чому в депутатів болять голови, обшивка зали для регуляції звуку та сенсорні кнопки для уникнення кнопкодавства - це та інше у серіалі "Таємниці Верховної Ради".  

Таємниці Верховної Ради: кнопкодавство, схема розсадки та лабіринти будівлі Верховної Ради

Залиште свій коментар

Вибір редакції