Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До роботи в Раді Арахамія щомісяця витрачав на родину 5-6 тисяч доларів

До роботи в Раді Арахамія щомісяця витрачав на родину 5-6 тисяч доларів

Арахамія визнав, що багато українців живуть поза межею бідності.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія довго вагався, чи варто йому йти у політику. Однак Верховна Рада привабила його тим, що в ній можна змінювати життя українців і тому він прийняв пропозицію президента Володимира Зеленського.

Про це він сказав під час "Свободи слова Савіка Шустера".

Арахамія розповів, що коли Зеленський запропонував йому приєднатися до "Слуги народу", він спочатку вагався і навіть не хотів йти у політику. Але змінив думку, коли почув щирі наміри Зеленського змінити країну. Водночас, Арахамія висловився, що за п’ять років у Раді йому навряд вдасться заробити і накопичити велику суму.

"Але мені було 40 років, криза середнього віку, як то кажуть, треба чимось займатись. І потім я просто для себе вирішив, я порахував, скільки коштів я витрачу. Я десь до цього витрачав 5-6 тисяч доларів на місяць на всю родину… Я просто порахував - напевно, будучи депутатом, я не буду підвищувати свій рівень життя жодним чином, бо це буде виглядати непристойно в країні, де багато людей живуть поза межами бідності. І це буде виглядати трошки соромно мені. Тому я просто взяв ці 6 тисяч, помножив на 12, буде 72 тисячі, помножив на 5 років. Це 400 тисяч доларів", - сказав Арахамія.

Також керівник фракції "Слуга народу" ухвалюючи рішення, порівняв свої подальші перспективи в Україні і у США. Так, він міг витратити ці 400 тисяч доларів на навчання Стенфордському університеті, але там він "був би просто одним зі студентів". А у Раді, може змінювати життя мільйонів українців.

"Я зателефонував своєму товаришу, який мешкає в Америці, я кажу: “Скільки коштує освіта в Стенфорді?”. Він каже: "350-400 тисяч". Я думаю, ну це фактично Стенфорд, тільки державного управління… У Стенфорді ви просто один зі студентів Стенфорда. Це тільки для вас. А коли ви у Верховній Раді - ви реально можете змінювати життя українців навколо себе", - додав Давид Арахамія.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія знявся у шоу "Битва екстрасенсів" на українському телеканалі СТБ. Він був запрошеним гостеммільйонером під псевдонімом Девід Браун. Під час передачі глава фракції "Слуга народу" підтвердив, що він дійсно мільйонер і розповів, чим займався на той момент. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції