До Верховної Ради у найстисліші строки направлять законопроєкти для поновлення системи е-декларування

До Верховної Ради у найстисліші строки направлять законопроєкти для поновлення системи е-декларування

Фото: Національний банк України

Президент України Володимир Зеленський під час засідання закликав членів РНБО напрацювати конкретні рішення.

У найстисліші строки планується підготувати та направити до Верховної Ради законопроєкти для поновлення системи електронного декларування. Президент України Володимир Зеленський закликав членів Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) напрацювати конкретні рішення.

Про це йшлося під час термінового засідання РНБО у четвер 29 жовтня, повідомляє пресслужба Національного банку України.

На засіданні обговорили заходи держави після рішення Конституційного суду про неконституційність деяких положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України. В засіданні взяв участь голова НБУ Кирило Шевченко.

"Голова Національного банку підтримує висловлену президентом України під час засідання позицію. Система електронного декларування в Україні повинна працювати. А на ситуацію, яка склалася, потрібно відреагувати. Зокрема, підготувати та направити до Верховної Ради законопроєкти для поновлення системи електронного декларування у найстисліші строки", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції о 18:00 28 жовтня закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду.

На виконання рішення РНБО Кабмін ухвалив розпорядження, яке зобов'язує Національне агентство з питань запобігання корупції невідкладно відновити доступ громадянам до реєстру декларацій чиновників.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Зеленський

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Зеленський

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
318
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація