До ВМС України увійдуть швидкісні й непомітні артилерійські катери - Порошенко

Вони були розроблені українцями, наголосив глава держави.

Президент України Петро Порошенко заявив, що визначає сьогоднішній день точкою відліку у перебудові Військово-Морських сил України. Про це він сказав в Одесі під час урочистостей з приводу Дня ВМС.

За його словами, сьогодні до ВМС України увійдуть два броньовані артилерійських катери.

"Швидкісні, непомітні, розроблені українцями", - розповів президент.

"Розбудова флоту не тільки зміцнить наш бойовий потенціал, а і дасть імпульс розвитку економіки та приморських регіонів держави," - наголосив Порошенко.

"Це лише початок – наступні серійні артилерійські десантні катери вже закладені на вітчизняних суднобудівних заводах і незабаром увійдуть до бойового складу флоту. В перспективі і добудова інших кораблів, поповнення флоту кораблями та судами необхідних типів, ударними ракетними комплексами, введення до складу морської авіації вітчизняного патрульного літака", - зазначив він.

"Ці сплановані і ресурсно забезпечені заходи не тільки дозволять суттєво наростити бойовий потенціал флоту, а й нададуть певний імпульс розвитку національної економіки і приморських регіонів держави", - наголосив Порошенко.

Він привітав військових моряків, зауваживши, що "незламний бойовий дух, мужність, професіоналізм флотського спецназу, морських піхотинців є прикладом виняткової військової звитяги та честі".

"Одещина стала південним форпостом оборони нашої держави, а одесити зруйнували плани РФ утворити Новоросію", - сказав Порошенко.

Як відомо, сьогодні Порошенко призначив Командувачем Військово-Морських Сил ЗС України Ігоря Воронченка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: