Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Добкін-молодший вимкнув телефон, не з'явився у Раді та проігнорував тест на наркотики

На сайті Верховної Ради у списку електронної реєстрації Дмитро Добкін значився як присутній.

На роботу народний депутат Дмитро Добкін не з'явився і свою обіцянку (здати тест на вміст наркотичних речовин) проігнорував, йдеться у сюжеті ТСН 19:30.

Брат екс-голови Харківщини Дмитро Добкін пообіцяв довести, що в його організмі наркотичних речовин немає. Але до парламенту він не прийшов, а мобільний телефон вимкнув.

Пройти експертизу опоблоківець згодився після того, як зняли відео, де у сесійній залі Верховної Ради він бере пластикову пляшку, заходить за колону і щось запиває. Коли ж повертається на робоче місце, його поведінка сильно змінюється.

На сайті Верховної Ради у списку електронної реєстрації Дмитро Добкін значиться як присутній. Проте самого Добкіна-молодшого у парламенті і вчора, і сьогодні – немає, а його мобільний телефон – вимкнено.

Як нардепові вдалося зареєструватися без присутності на робочому місці – невідомо. Депутати-колеги припускають - Добкін міг забути свою електронну картку у пульті для голосування, можливо, й навмисне.

"По-перше, він прогульник, по-друге – брехло", - відреагував Єгор Соболєв з "Самопомочі" на відсутність Добкіна.

Нагадаємо, існує відео, де просто у сесійній залі парламенту Добкін заходить за колону і проводить там півхвилини. Журналісти фільмують, як після цього він щось запиває водою - і виходить збуджений. Озирається, смикає головою, концентрує погляд. Це було два дні тому. Вже наступного дня вибухає скандал: і колеги-депутати, і лікарі одразу ж припускають - брат екс-голови Харківщини на робочому місці вживає наркотичні речовини.

Того ж дня сам Дмитро Добкін це спростовує - каже, просто пив воду за колоною, бо хворий. У телефонній розмові з "1+1" він обіцяє - готовий у четвер здати аналізи на вміст наркотичних речовин, але не сам.

"Я, в принципі, і не проти. Тільки з тими людьми, які підіймають ці питання, я погоджуся це зробити", – сказав по телефону Добкін.

Скласти компанію опоблоківцю одразу ж зголосився Олексій Гончаренко. І те, що й журналістів ТСН, і його самого Добкін-молодший проігрорував, Гончаренко, каже, розчарувало.

"Дуже шкода, що він не прийшов. Було б це цікаво", - зазначив він.

На обох депутатів сьогодні увесь день чекали тут - у київському міському бюро судово-медичної експертизи. Експерти кажуть, зрозуміти, чи вживав опоблоківець наркотики, вони б змогли усього за кілька годин. У рідній фракції причин відсутності Дмитра Добкіна не коментують. Відмовився від пояснень і його брат.

Кореспонденти ТСН Тетяна Боковня та Юрій Розумнюк.

Відео Дмитро Добкін проігнорував обіцянку довести відсутність наркотичних речовин його організмі

Залиште свій коментар

Вибір редакції