Добкін пропонує надати "беркутівцям" з Грушевського статус учасників бойових дій

Дата публікації
Добкін пропонує надати "беркутівцям" з Грушевського статус учасників бойових дій

Добкін вважає, що "Беркут" може за 5 хвилин розігнати Майдан / УНІАН

"Беркут" відновив повагу до міліції та запобіг громадянській війні, вважає губернатор.

Правоохоронці, котрі захищали державні установи від штурмів і захоплень євромайданівцями, заслуговують на статус учасників бойових дій. Так вважає голова Харківської ОДА Михайло Добкін.

Відповідну заяву губернатор зробив під час передачі матерям і дружинам харківських "беркутівців" 150 тис. грн. матеріальної допомоги, котру зібрали депутати Харківської обласної ради.

"Ваші сини і чоловіки зробили те, чого не змогли б зробити кращі фахівці в області піару. Вони повернули повагу до міліції", - заявив Добкін.

"Завдяки "Беркуту" в нашій країні не сталося громадянської війни", - додав губернатор Харківщини.

Він додав, що пишається бійцями "Беркуту" та їхніми діями в Києві.

"Ми абсолютно не сумніваємося, що наші хлопці могли за 5 хвилин розігнати Майдан, але їх стійкість, мужність і витримка допомагає врятувати людські життя. Крім відваги, яка властива всім чоловікам, вони проявили серйозну громадянську позицію. Все пройде, але честь залишиться", - наголосив Добкін.

Керівник ХОДА пообіцяв також потурбуватися про юридичний статус і соціальний захист правоохоронців, які брали участь у сутичках на Грушевського.

"Губернатор зазначив, що коли все завершиться, він планує підняти питання щодо того, щоб співробітникам правоохоронних органів, які брали участь безпосередньо у захисті державних будівель і споруд у Києві та інших регіонах, присвоїли статус учасника бойових дій", - повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації.

Раніше повідомлялося, що Добкін пообіцяв 200 тисяч за інформацію про вбивць активістів Євромайдану.

Наступна публікація