Добкін розповів, хто за нього заплатить заставу в 50 мільйонів гривень

Заставу потрібно внести протягом п'яти днів.

Заставу в 50 млн грн за народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна можуть внести його колега Вадим Новинський та друзі.

"Якщо б мені це довелось робити самостійно, то треба було б позбавлятись від якихось активів. Із таких активів у мене наприклад є будинок, транспортні засоби, можливо. ще щось, що не так швидко сьогодні можна продати. Одразу після суду відбулась розмова із Вадимом Новинським щодо моєї застави, який зможе мені допомогти у цьому питанні", - сказав Добкін в ефірі каналу ZIK.

Нардеп переконує, що задекларовані кошти в декларації – чесно зароблені.

"Тому я не хочу робити із себе людину, яка не може знайти гроші. Так, я не соромлюсь своєї декларації, не ховаю те, що у мене є у цьому житті. Я, принаймні, заробив це чесно і заплатив податки. А вільних грошей, щоб просто взяти і віддати, я не маю", - зазначив нардеп.

Гроші на заставу дасть Новинський та друзі Добкіна.

"Я не буду лукавити, але після суду розмовляв із Вадимом Новинським. Я не хочу розкривати усі подробиці, але ті люди, які перебувають поруч зі мною, не лише в політиці, але й в житті, я не вважаю їх лише друзями і товаришами в політиці. Ми більше пройшли в житті, ніж лише в політичній діяльності. Вони для мене цю проблему фактично вирішили", – сказав Добкін.

Нагадаємо, 29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях нардепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 гектарів земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн.

13 липня Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від "Опоблоку" Михайла Добкіна. За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином парламент дав згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

14 липня Добкіна допитали в слідчому управлінні ГПУ.

15 липня суд виніс рішення задовільнити клопотання Генпрокуратури України про взяття Михайла Добкіна під варту. При цьому залишається можливість внесення за нього застави в 50 млн грн. Якщо протягом п'яти днів за Добкіна не внесуть заставу, його візьмуть під варту, яка триватиме до 14 вересня.

ВідеоПечерський райсуд обрав запобіжний захід Михайлу Добкіну

Залиште свій коментар