Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Добкін розповів подробиці ранкового обшуку

ГПУ намагалося обшукати його будинок, а не дім матері.

Генеральна прокуратура намагалася провести обшуки вдома у Михайла Добкіна, а не у його матері. Про це заявив народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін телеканалу "112 Україна".

"Мені подзвонила охорона і сказала, що до мене прибули співробітники ГПУ і СБУ. Вмився, одягнувся, вийшов і запитав, у чому справа. Показали постанову Печерського суду, що за адресою, де я мешкаю з дружиною і дітьми, видано санкцію на проведення обшуку. Я запитав у слідчого, як він збирається проводити обшук, якщо для обшуку квартири депутата потрібна спеціальна процедура. Він відповів, що розуміє, що обшук провести неможливо. Я запитав, чому приховав від судді, що за адресою мешкає депутат, відповіді не отримав", - сказав Добкін.

Добкін заявив, що "Генпрокуратура чудово знає цю адресу".

"Моя мати не має ніякого стосунку до цього будинку, вона ніколи не була прописана, і в неї немає прав на це майно. Цей будинок з самого початку належав лише моїй родині, він є у моїй декларації", - наголосив Добкін.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що у Харкові відбуваються обшуки у приміщеннях, які належать меру міста Геннадія Кернеса та матері нардепа Михайла Добкіна. Крім того, за його словами, загалом заплановані десятки обшуків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції