Добкін-старший прокоментував дивну поведінку брата у Раді: "Йому нормально"

Дмитро Добкін вчергове дав привід для хвилювань щодо його стану здоров'я.

Відео, як на сесії Верховної Ради депутат від "Опозиційного блоку" Дмитро Добкін демонструє дивну поведінку, прокоментували його колеги за парламентом, йдеться у ТСН.12:00.

Нардеп від БПП Ольга Червакова каже, що на дивних станах не знається, бо більше опікується іншими медичними проблемами.

"Я не нарколог, я не знаю. Я взагалі не великий спеціаліст у цих питаннях, я більше по крапельницях, по судинних препаратах", - зі сміхом каже Червакова.

Старшого брата Дмитра Михайла Добкіна дратують запитання про здоров'я його родича. На запитання, чи часом Добкіну-молодшому не стало зле, Михайло відповів: "Ні, йому нормально. Чому йому має бути погано? Чому я маю коментувати дурню, вигадану журналістами?".

Народофронтівець Антон Геращенко вважає, що це відео є приводом для перевірки компетентними фахівцями, і взагалі до стану Добкіна-молодшого треба бути уважнішими.

"Правоохоронні органи мають вивчити це відео та в майбутньому цікавитись питанням – що вживає пан Добкін. Можливо, це спеціальна рідина, що бадьорить. Можливо, це речі, що нагадують наркотичні речовини", - вважає Геращенко.

Нагадаємо, до Мережі виклали відео з засідання Верховної Ради, де Дмитро Добкін замовив собі елітний тур вартістю 135 тисяч євро, після чого зайшов за колону і поводився після цієї прогулянки збуджено.

ВідеоДень здоров'я: в інтернеті набуває популярності відео з кадрами дивної поведінки Дмитра Добкіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: