Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доньки Порошенка закінчують престижний коледж у Великій Британії - ЗМІ

Двійнята президента вчилися відразу в двох країнах.

Незважаючи на те, що в британському коледжі "Конкорд" (Concord College - ред) останній екзамен відбудеться 30 червня, випускний тут вже відгуляли. У 2018 році навчальний заклад закінчують доньки-двійнята президента Петра Порошенка, яким нещодавно виповнилося по 18 років, а молодший син Михайло провчиться в коледжі ще рік.

Про це пише Страна.ua.

Традиційно тут, у коледжі, проходить Photo Day – заключна фотосесія для всіх учнів, а 12 травня вже відбувся випускний бал.

Дочки Порошенко окончивают престижный колледж в Великобритании
concordcollegeuk.com

Фотографували студентів коледжу "Конкорд", де навчаються діти з різних країн, на задньому дворі навчального закладу і неподалік від старовинного замку XIII століття – Актон-Барнелл.

Доньки-двійнята президента вчилися відразу в двох країнах. Олександра та Євгена були ученицями столичного Кловського ліцею іноземних мов № 77. Також вони є студентками коледжу "Конкорд" (Concord College), що у Великій Британії.

Вручення дипломів та вечірка відбувалися в прикрашеному залі. Випускники - традиційно у вечірніх сукнях і костюмах.

Дочки Порошенка, випускний
instagram.com

За інформацією видання, доньки президента планують продовжити навчання в одному з університетів Великої Британії.

Concord College займає почесне четверте місце за рівнем академічної підготовки серед учнів шкіл цієї країни. Випускники поступають в Оксфорд і Кембридж, LSE і Imperial College, Університет Лондона і інші вищі навчальні заклади по всій Європі.

В школі, що забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 млн 300 тис. грн на рік.

Нагадаємо, що раніше в Concord College син Порошенка Михайло одягнув на Геловін футболку з написом "Russia". Президент підкреслив, що навіть на Геловінн вважає таку поведінку неприйнятною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції