Перейти до змісту
"Додаткових коштів не передбачено": Разумков про запропоноване Зеленським опитування 25 жовтня

Опитування може відбуватися за межами виборчих дільниць.

Спікер Верховної Ради та нардеп від "Слуги народу" Дмитро Разумков вважає що всенародне опитування в день місцевих виборів 25 жовтня не може бути репетицією референдуму..

Про це він сказав під час брифінгу 14 жовтня.

Спікер Ради наголосив, що опитування не може бути проведено за державний кошт, адже гроші на нього не виділялися.

"Це може відбуватися за межами виборчої дільниці, як будь-яка інша ініціатива... як екзит-пол", — зазначив Разумков.

На його думку, не можна називати це опитування репетицією референдуму.

"Якщо ми говоримо про репетицію, я думаю, за всієї повазі до колег, це не може бути репетицією. Бо референдум — це чітко визначений законом захід. Станом на сьогодні у нас є закон про народовладдя, який у майбутньому визначатиме, як відбуватимуться  референдуми", наголосив Разумков.

Нагадаємо:

  • Зеленський закликав українців прийти на дільниці 25 жовтня не лише для того, щоб проголосувати за кандидатів на місцевих виборах, а й відповісти на 5 актуальних запитань, які зараз обговорюються у суспільстві. Що це будуть за запитання — поки що невідомо.
  • Ініційоване президентом опитування українців, яке пропонується провести 25 жовтня, на відміну від референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків, запевнили в ОП. 
  • Віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, що всеукраїнське опитування є пробником референдуму. Втім, надалі ці питання можуть бути винесені і на референдум.

Відео 5 таємничих питань: що відомо про опитування Зеленського на місцевих виборах — пряме включення

Україна все ближча до місцевих виборів. Ми постійно розповідаємо про всі нововведення та правила голосування. І сьогодні знову є про що розказати. Володимир Зеленський вчора звернувся до українців та заявив, що 25 жовтня на дільницях кожному, хто туди прийде, поставлять ще додаткові 5 запитань. За словами президента,їх виборці обговорюють між собою частіше за інші. 

5 таємничих питань: що відомо про опитування Зеленського на місцевих виборах — пряме включення

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин