Долю екстрадиції Саакашвілі до Грузії вирішуватимуть у Луценка

Матеріали на 94 сторінках передані до ГПУ.

Міністерство юстиції України отримало запит Грузії щодо екстрадиції Міхеіла Саакашвілі та направило ці документи в Генеральну прокуратуру. Саме там після перевірки мають вирішити, якою буде відповідь вітчизняної правоохоронної системи, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Грузинська прокуратура обвинувачує колишнього президента в зловживанні владою, загалом проти політика порушено чотири кримінальні провадження з 2014 року. Адвокати заявляють, що перевірка може тривати кілька місяців, а Саакашвілі в процесі мають право затримати на три доби.

ВідеоМін'юст отримало від прокуратури Грузії запит на екстрадацію Міхеіла Саакашвілі

Сам екс-керівник Одеської області в інтерв'ю ТСН заявив, що це не зупинить його від спроби повернутися до України вже цієї неділі. "Ці кримінальні справи сміховинні, я не боюся юридичного процесу, я готовий до будь-якого юридичного процесу, але для цього мене потрібно допустити на територію України та дати мені можливість виступити в суді", - заявив Саакашвілі.

Як повідомлялося, 5 вересня Міністерство юстиції України отримало запит від прокуратури Грузії на арешт і видачу колишнього екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі. Про це заявив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. 

Залиште свій коментар