Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Дом-2 якийсь". Арахамія порівняв скандали довкола нового парламенту з "мильною оперою"

Він вважає їх незначними, порівняно з проблемами парламенту попереднього скликання.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що характер політичних скандалів змінився із новим парламентом.

Про це він 21 листопада заявив журналістам, реагуючи на зауваження, що Богдан Яременко після секс-скандалу з листуванням з повією у Раді досі залишається членом фракції.

"Жодного скандалу з корупцією. Подивіться, як змінився ракурс суспільної дискусії. Інтриги, скандали "Дом-2" якийсь", - сказав він.

"До цього були – хтось там пилить трубу газову, там вкрали сто мільйонів, той "кришує" те. А зараз ми кажемо, хтось комусь щось написав,  хто з ким пошуткував, чиї фотографії там. В якусь мильну оперу ми перетворили інформацію", - заявив Арахамія.

Він вважає, що "порівняно з парламентом попереднього скликання ми кажемо про мишей".

Нагадаємо, Богдана Яременка викрили на листуванні з повією, з якою він домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання. На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

Після скандалу голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запевнив, що питання про покарання нардепа розглянуть на засіданні фракції і назвав можливі шляхи вирішення ситуації.

Відео Фракція "Слуга народу" затвердила відставку нардепа Богдана Яременка

Залишити посаду голови комітету з питань зовнішньої політики Яременко вирішив майже два тижні тому. На цьому наполягали чотири фракції. Усе через секс-скандал. Нардепа Яременка заскочили за листуванням з повіями просто в залі парламенту під час голосування. Яременко спочатку стверджував, що це підробка, яку він сам сфальшував на зло журналістам.    

Фракція "Слуга народу" затвердила відставку нардепа Богдана Яременка

Залиште свій коментар

Вибір редакції