Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Домбровська, до якої насправді адресувався вислів про "корабельну сосну", не образилась на Корнієнка

Домбровська, до якої насправді адресувався вислів про "корабельну сосну", не образилась на Корнієнка

"Слуги народу" одразу ж зв’язались з жінкою та перепросили за некоректний вислів.

На другий день скандалу з опублікованою розмовою між "Слугами народу" Олександром Корнієнком та Давидом Арахамією, Корнієнко зізнався, кому саме адресувався вислів "баба робоча, як корабельна сосна".

З’ясувалось, що говорили про підприємицю та голову ГО "Майбутнє Миколаєва" Тетяну Домбровську, яку серед інших розглядають як кандидатку в мери Миколаєва від "Слуги народу". ТСН вдалось зв’язатись з Домбровською. Вона каже, що інцидент було вичерпано ще вчора.

"Одразу ж учора після пресконференції було це питання поставлене. Вони вибачились за оцінку моєї роботи у такій грубій формі", - розповіла Домбровська телефоном.

Хоча зізнається, що спочатку не зрозуміла, чому на її адресу так висловились, втім, згодом сприйняла за комплімент її активній діяльності у Миколаєві.

"Одразу в мене була дещо незрозуміла емоція. Насправді в грубій і неправильній "чоловічій" формі було дано оцінку моєї роботи, моєї активності у місті. Я вважаю, що так (було надано оцінку сили як політика), проте це було дуже грубо і неправильно щодо мене як жінки, і в принципі так висловлюватись не можна. З огляду на те, що вчора в мене перепросили за ці слова, я сьогодні не ображена", - зазначила жінка.

Припиняти співпрацю зі "Слугою народу" Домбровська наразі не збирається.

Нагадаємо, раніше у Мережі опублікували відео, на якому керівники фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко і Давид Арахамія під час робочої поїздки до Миколаєва неформально спілкувалися один з одним. Корнієнко у розмові оцінив нібито політикиню Ірину Аллахвердієву, як "робочу бабу" і "взагалі красуню". 

"Така піддута, звичайно, трошки. Трошки тюнінг, тон too much. Загалом вона баба робоча взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут отх*ярить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика", - сказав на відео нардеп.

Після цього і він, і Давид Арахамія, і сама Аллахвердієва заявили, що опубліковане відео - це монтаж і їхні слова вирвані з контексту. Нардепка також повідомила, що говорила після інциденту із Арахамією і Корнієнком, які "присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого".

Відео "Баба робоча, як корабельна сосна": "слуги народу" із нотами сексизму обговорювали свою колегу

У соцмережах жваво обговорюють новий скандал. Керівники партії та фракції "Слуга народу" на партійному заході в Миколаєві обговорювали свою колегу - народну депутатку Ірину Аллахвердієву - із дуже відчутними нотами сексизму. Про що саме пліткували політки, та що думають про це їхні колеги-жінки - дивіться у сюжеті.  

"Баба робоча, як корабельна сосна": "слуги народу" із нотами сексизму обговорювали свою колегу

Залиште свій коментар

Вибір редакції