"Донбас — це Україна!" У Зеленського прокоментували видавання паспортів РФ українцям на окупованих територіях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У новообраного президента розповіли, як допомагатимуть мешканцям "ЛДНР" і переселенцям.

Росія визнала свою відповідальність за окупацію частини Донбасу, спростивши отримання російського громадянства мешканцям "ЛДНР".

Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сторінці Команди Зеленського у Facebook.

"Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність як держави-окупанта. Ці дії є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну", - йдеться у повідомленні.

Водночас у команді Зеленського висловили жаль, що цей указ не наближає до вирішення основної мети — припинення вогню.

"Незважаючи на це, Україна буде робити все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях. Україна також розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту інтересів, прав та свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях, та розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ. Донбас — це Україна!", - додали у команді.

Окремо у Зеленського запевнили, що одним із його пріоритетів на посаді президента України буде "розв‘язання нагальних життєвих проблем переселенців та розширення можливостей для підтримки зв`язків з громадянами України на окупованих територіях, комплекс заходів задля припинення війни та деокупації наших територій". 

Позиція команди Володимира Зеленського щодо видачі російських паспортів громадянам України! Указом про видачу...

Опубликовано Команда Зеленського Среда, 24 апреля 2019 г.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін своїм указом спростив процедуру надання російського громадянства жителям самопроголошених "ДНР" і "ЛНР". Україна вже надіслала звернення до Ради Безпеки ООН з цього приводу. У МЗС України закликали мешканців окупованих територій не приймати російські паспорти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції